Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a haverommal? A...

Mit csináljak a haverommal? A szemem láttára taposott agyon egy Szongáriai Cselőpókot, akinek tele volt a háta pici, baba pókokkal.

Figyelt kérdés

Nagyon dühös vagyok, tudja rólam, hogy szeretem ezeket a kis soklábú teremtményeket.


Ma sétáltunk a lovardánál és én láttam, hogy megy valami hatalmas a földön, oda mentem, megnéztem és olyan öröm fogott el, hogy láthattam a kedvenc pókomat, főleg így többedmagával.


Gondoltam neki is megmutatom, oda hívtam, az meg "Fúj, undoritó" és elnyomta őket...


Első felindultságomban orrba vágtam, másodikjára herén rúgtam, de azt akarom, hogy a lelke fájjon, úgy ahogy nekem fájt, mikor eltaposta őket.


2012. szept. 23. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

Most már nem tudsz tenni így utólag semmit... Ilyen embernek nem is érdemes ilyesmit mutogatni...


Én nem is állnék többet szóba vele. szándékosan soha nem ártanék egyetlen állatnak se. (Na jó, kivéve a legyek és egyéb "aljas" vérszívók)

2012. szept. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Ha ez igaz, akkor nagyon szomorú történet. :( Szerintem e herén rúgás elég volt neki, a bosszú már nem fogja feltámasztani azt a pókot.
2012. szept. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
73%
Szegény pókok. Pedig rendkívül hasznos állatok. Rengeteg rovart elpusztítanak, amik nekünk ártanának.
2012. szept. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
14%
Én ki is herélném az ilyen szemetet.Nyírd ki a kutyáját ha van neki.:)
2013. okt. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
52%
Huha, itt vannak gondok emberek. Oké, ha te nagy pókrajongó vagy, tényleg nem volt szép dolog h a haverod eltaposta őket, de nem az anyádat szúrta le. Abszurd, hogy ezért megütötted a haverodat, pláne hogy ugye a HAVEROD. Meg némelyik komment, hogy 'szúrd le a kutyáját'... Na ha azt megtennéd, állatkínzásért egyből jelenthetne minden joggal, és ő jogosan orrba vághatna.
2014. jún. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%

Én nagyon félek a pókoktól és énis el tapostam volna már csak így reflexből.

Persze utánna bocsánatot kértem volna de csak azért hogy ne sértődj meg.

2014. jún. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 M3ntaCukor válasza:
57%
Szegény gyerek... Attól még hogy megölte a kedvenc kis pókocskádat nem kellett volna herén rúgni szerencsétlent xD max megmondod neki hogy ilyet NE csináljon többet és ha véletlenül megcsinálná újra meg újra ... Öld meg, darabold fel és a holttestet égesd el, szórd el a hamvait a Dunába és nem lesz több ilyen problémád. Minden értelmes ember így cselekedett volna.
2014. nov. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!