Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogy kezdjek neki önkéntes...

Hogy kezdjek neki önkéntes csapatot építeni?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, gimnazista. Imádom az állatokat és már régóta azon törtöm a fejem, hogy kellene egy csapatot toboroznom, akik mondjuk hetente egyszer felmennek a közeli állatmenhelyhez és besegítenek mindenben amiben kell. Kutyasétáltatás, fűnyírás, kennel takarítás, kerítésfestés, akármi.

Csak nem tudom, hogy vannak-e még rajtam kívül olyan középsulisok, akik szívesen részt vennének ilyesmiben rendszeresen és hogyan hívhatnám fel a figyelmüket. Készítsek szórólapot és kérjem meg a középiskolák igazgatóit, hogy hadd rakjam ki az iskolákban?


2012. szept. 26. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Készíthetsz szórólapot (ha a sulidban tennéd ki, azért beszéld meg a tanároddal), ott van a Facebook, ahol eseményeket szervezhetsz, körbetelefonálhatod a barátaidat, ilyenek. Arra azért számíts, hogy sugárzó arccal akár 20-an is igent mondanak, de a nagy dátum közeledtével sorban mondják le és lehet, hogy a végén ott fogsz állni egy szál magadban, szóval ez a toborzás kicsit olyan, mint az elkóborolt birkák összehajtása (nekem legalább is ilyen érzésem van, hogyha nagyobb eseményt akarok megszervezni).
2012. szept. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bár nem vagyok már középsulis de engem érdekelne.
2012. szept. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szórólapozást mindenképpen próbáld meg, utána ott az internet (facebook, google plus). És sajnos ahogy mondták előttem is, csak megerősíteni tudom, ne számíts túl nagy csapatra, akik pedig el is mennek azok egy része is le fog morzsolódni. De ne add fel és ha nem más, akkor egyszemélyes csapatként is sokat segíthetsz!
2012. szept. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem ne csapatot akarj építeni, hanem menj be a hozzád legközelebbi állatmenhelyre, és segíts te magad...

ha meg az állatmentéshez magához nem igazán füllik a fogad,akkor ne állatmenhelyen akarj csapatot építeni, vannak a munkahelyekre toborzó munkaügyi cégek...oda próbálj meg gyakornoknak jelentkezni... bár oda meg nem árt némi alapvető szakismeret, mondjuk HR-es tanulmányok, ilyesmi...

2012. szept. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ha lány vagy,én megyek veled :D:D
2012. okt. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!