Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Még sosem láttam kullancsot,...

Még sosem láttam kullancsot, miről ismerszik meg?

Figyelt kérdés
1 hete van az ujjamon egy fekete "pötty", eddig azt hittem valamilyen festék. de úgy gondolom ennyi idő alatt kopott volna már vagy el is tűnt volna, ez meg masszívan ott van. lehet esetleg kullancs?
2009. aug. 4. 13:57
 1/7 anonim válasza:
Vagy kullancs vagy anyajegy. Megfogod ismerni,mivel vannak neki lábai :D De egyszerűbb ha rákeresel a neten
2009. aug. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
2009. aug. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1 hét alatt a kullancs már rég kijött volna belőled és több mint 1 cm-es lenne... jah amugy komoly, akár halálos betegséget is terjeszthet
2009. aug. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Aogy az előttem szóló írta, a kullancs nincs benned egy hétig, és nincs az az isten, hogy ne vegyél észre egy kb 1 cm nagyságú bőrbe fúródott valamit. A kullancsot könnyű észrevenni, ugyanis vannak lábai. Bennem nem rég volt egy, sikerült egészben kiszednem hála istennek nem szakadt be semmije, de ha egy hete ott van és változatlan akkor az tuti nem kullancs.
2009. aug. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kb. hangya nagyságú, csak másabb a testalkata, lábai vannak, észreveszed.
2009. aug. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A kullancs lehet fekete vagy bőrszínű (a vértől rózsaszínes), egész picinek indul, és napról napra nő. Nincs benne egy hétig a kutyában, előbb kiesik, de azt nem szabad megvárni.

Arról lehet még megismerni, hogy egy ponton - a fejénél - rögzül csak a bőrhöz, amúgy lifeg, és hát igen, a lábak... :)

2009. aug. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Jó ez a kérdés! Szét röhögtem magam! Ne haragudj!!!

Én szabadban dolgozom, és minden héten mászik rajtam legaláb egy. Az ujjamon még soha nem volt. Nem hinném h kullancs!

2009. aug. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!