Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ha nem öltem meg a kullancsot,...

Ha nem öltem meg a kullancsot, csak ráengedtem a csapban a vizet, vissza tud jönni a lefolyóból?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 30. 11:30
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem ha sokáig engedted a vizet nem. milyet engedtél? én forróvizet szoktam engedni ha valahogy is lefolyóba kerül ilyesmi hogy meg is főjön biztos ami biztos:D
2010. ápr. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ÖLD MEG!!!!
2010. ápr. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy visszajön, de én biztosra megyek mindig.

Szétnyomom, aztán begyújtom gyufával. Úgy már biztos, hogy annyi neki (amúgy ne értsetek félre, állatvédő vagyok, csak a kullancsot utálom).

2010. ápr. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
20%
és mi lenne ha téged nyomnának szét és utána begyújtanának gyufával? (amúgy ne értsetek félre, embervédő vagyok, csak az ilyen piromán f*szfejeket utálom).
2010. ápr. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Olyan ideges lettem, hogy még megölni is elfelejtettem és csak langyos vízzel folyattam le, de azt sem sokáig. :( Ma reggel találtam meg a kutyámban (szerdán voltunk a Hajógyári szigeten), sántított és sírt, nyalta a lábát. A lábujjai között volt, olyan helyen, hogy alig tudtam kiszedni. :( Ráadásul véres is lett körülötte. :( Lekentem betadine-nal, de nagyon aggódom, mert az elmúlt 24 órában rengeteget ivott, többet, mint szokott. :( De a reggelijét szépen befalta, a kedve is jó volt, a labdát is ellopta reggel a másik kutyától. A pisijén sem láttam semmi rendhagyót. Nagyon aggódom, remélem nem lesz estig baja, meg egyáltalán nem lesz baja. :(

Csak most meg ezen parázok, hogy visszajön a kullancs a lefolyóból és megint belé mászik. :( Ráadásul az éjjel azt álmodtam, hogy a másik kutyám babéziás lett. :(

2010. ápr. 30. 12:06
 6/8 A kérdező kommentje:
12:04, kullancsvédő vagy? Tudtad, hogy milyen ellenálló kis dög a kullancs? Szétnyomni is tök nehéz. Ha beteg lennél tőle, akkor is védenéd? Hát én szeretek minden állatot, de ezeket a kis férgeket gyűlölöm. Nem lenne bajom velük, ha nem terjesztenének fertőzéseket, de a tudat, hogy akár meg is halhat miattuk a kutyám vagy akár én is, hát köszi, nem tudok rájuk szeretettel nézni. :S
2010. ápr. 30. 12:09
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
tekint rájuk tisztelettel a fene. én is utálom őket. és azon vagyok hogy pusztuljanak. de nem különféle kínzásokkal! nem gyújtogatnám őket fölöslegesen.
2010. ápr. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én is utálom őket, dögöljenek csak meg!!!
2010. máj. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!