Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állatot lehetne ilyen...

Milyen állatot lehetne ilyen helyen tartani?

Figyelt kérdés

Szóval,adott eggy viszonylag nagy füves-fás terület.Ezen a helyen milyen állatot lehetne tartani?Ja és én nagyobb emlõs állatokra gondolok...

A normális válaszokat elõre is köszönöm!


2012. okt. 8. 18:13
 1/7 chrishu ***** válasza:
Kutya
2012. okt. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 chrishu ***** válasza:
Illetve ha áll rendelkezésre karám/ól akkor haszonállatokat
2012. okt. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem kutyát tarts,mert a ló tartás nagyon költséges,sok felelösségwt és gondozást igenyel ami nagy részben nem térül meg
2012. okt. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ahhaa köszi a választ.De én nem haszonállatnak szeretném hanem háziállatnak.Azt hogy viszonylag nagy fás-füves területen tartanám azt arra írtam hogy a nagy hely igényû állatok is érdekelnek mint pl:ló,esetleg valami ilyesfélét nem tudsz mondani,lehet vadabb ötlet is mint pl:emu (valahol hallottam hogy engedély nélkül lehet tartani,ha nem így van akkor légyszi szóljatok)

Ha ilyet tudtok mondani akkor köszi.Ja és crishu ment a zöld pacsi :)

2012. okt. 8. 18:34
 5/7 anonim ***** válasza:
rénszarvas
2012. okt. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az emu ilyesmi nagyon költséges, sok a gond velük. Nekem is hasonló területen van 25 darab kecske, és 30 darab birka. Plusz vagy 30-40 darab japán és sima házi tyúk. Velük kevesebb gond van, el legelgetnek, kapnak abrakot, nyáron be se mennek az ólba. Van lovam is, de az nem itt van
2012. okt. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ahha értem kössz a válaszodat.
2012. okt. 9. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!