Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Csótányt hogy kell tartani?

Csótányt hogy kell tartani?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, madárpókom van, ezáltal általában eleségállatként van csótányom, tücsköm, stb... Jelenleg 1 db csótányom maradt, a pókom elég kövér, nem adom még neki oda. A csóti dobozban van, alatta forgács, és kapott egy szelet paradicsomot. Ez így jó neki, nem fog éhen/szomjan halni? Vizet tegyek be neki? Légyszi csak normálisak írjanak.

16/L



2012. okt. 11. 08:12
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés: harapnak a csótik? :D Szóval ha kézzel fognám meg, akkor megharap? Mert csipesszel elég macerás meg időigényes, sokszor ki is nyomódik a bele, vagy mi. :/
2012. okt. 11. 08:17
 2/12 Pendulum92 ***** válasza:
nem, szerintem fölösleges, a csótányok majdhogynem elpusztíthatatlanok.
2012. okt. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Pendulum92 ***** válasza:
80%
A hátát fogd meg két oldalról, akkor, ha harap is a szájszervével, nem ér el.
2012. okt. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Pendulum92 ***** válasza:
Ja, még egy, bocsi, az elpusztíthatatlant úgy értettem, hogy elég sokáéig kibírja, és jó túlélő, papuccsal szemben elég érzékeny :D
2012. okt. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Nagy a vízigényük, azt adj nekik és bármilyen kaját megesznek a csótik.
2012. okt. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi. :)
2012. okt. 11. 08:36
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem itt minden kérdésedre választ kaphatsz: [link]


Ja, és nem, nem harapnak ;)

2012. okt. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
Ez azért attól is függ, hogy milyen csótányod van és meddig akarod tartani. Csótányok között is vannak fajok más-más igényekkel. Ha csak pár napig akarod tartani akkor az ahogy most van az tökéletes. Vannak olyan fajok amiket meglehet ölni csak a tartási körülményekkel hosszútávon. Ha nedves kaját kap akkor nem kell neki víz anélkül is elvan.
2012. okt. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszi, főleg a linket. :) Fogalmam sincs, milyen fajta csótány, de lefotóztam, hátha felismerhető. Csótikra még nem specializálódtam, de igyekszem. :D Nem tudom, hogy meddig szeretném még tartogatni, de nem szeretném túl sokáig, max 1-másfél hét még.

[link]

2012. okt. 11. 15:30
 10/12 A kérdező kommentje:
Nah arra jutottam, hogy konyhai csótányt (Blatta orientalis) tartok. Jól tudom?
2012. nov. 10. 16:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!