Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Valakiiii segítene? :S

Valakiiii segítene? :S

Figyelt kérdés
Beszorult egy denevér az ablak és a szúnyogháló közé.Nem merem kinyitni az ablakot,mert akkor berepül a lakásba..csukott ablakon keresztül pedig nem tudom felhúzni a szunyoghálót...valahogy keresztülmászott a redőnytokon de kimenni nem tud .Most mit csináljak?Panel lakásban lakunk amit teljesen el leptek a denevérek.Beköltöztek a falba.Állítólag nem lehet írtani mert védett állat.Valakinek valami ötlet?:(

2012. nov. 12. 19:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha van függöny akkor húzd rá az ablakra és úgy nyisd ki. Akkor kicsi az esélye, hogy bejut a lakásba és ha függönybe kapaszkodik onnan le tudod szedni és kitessékelni. Ugye megmered fogni? Amúgy nekünk most csináltak műanyag ablakot és nekem is tele volt az ablakom meg a falam között denevérekkel, de nekünk az ablakos azt mondta, hogy legtöbbször nem is ablak miatt hívják őket hanem mert a denevéreket ki kell űzni a házból, lakásból.
2012. nov. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem nem merem megfogni pont ez a baj :((( meglátom és kiráz a hideg ...nem tudok szólni sem senkinek aki segíteni kivenni onnan :(Ha felhívom a tűzoltókat akkor nagyon hülyének fognak nézni mi?XD De nem értem a falba is hogy megy bele ,olyan éles foga van hogy kirágja?akkor a szunyoghálót mért nem rágja ki?:(
2012. nov. 12. 19:09
 3/9 anonim ***** válasza:

hozzá ne érj a denevérhez, veszettséget is hordozhat!!!!

próbáld meg résnyire kinyitni az ablakot és vágd szét a szúnyoghálót

2012. nov. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor vágd ki a hálót, jobbat nem tudok... vagy kesztyűben fogd meg..
2012. nov. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nyiss ki egy másik ablakot, akár többet is, és engedd be a lakásba. Max repül egy-két kört, de ha óvatosan seprűvel terelgeted (ne hajtsd!), akkor hamar kirepül.
2012. nov. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Húzzál föl egy kesztyűt, vagy egy vastag sízoknit a kezedre, és nyisd akkor résre az ablakot, hogy elérd a szúnyóghálót. A függönyt meg húzd az ablakkeret köré, hogy ne tudjon berepülni.
2012. nov. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget hát én sajnos beszari vagyok,de édesanyám picit résnyire kinyitotta az ablakot és felhúzta a szúnyoghálót,így el tudott repülni.Gondolom bement a falba, a többi közé mert a csipogásukat mindig lehet hallani.Nem tudom hogy lehetne kiűzni innen őket :S A szomszéd lakásban az ablakpárkány alatt átrágták a falat és bemásztak :(
2012. nov. 12. 19:29
 8/9 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy ezt nem lehet valakinél jelenteni. Attól, hogy védett még nem lenne szabad a ti életeteket zavarniuk.

Próbálj meg utána járni valahol, biztos, hogy erre van valami megoldás.

2012. nov. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, amúgy grat az anyukádnak :D hát igen, Anya csak egy van.
2012. nov. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!