Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A budaörsi kettős öngyilkosság...

Zoli 19 kérdése:

A budaörsi kettős öngyilkosság áldozatait hogy hívják? Interneten sehol nem találtam róla infót.

Figyelt kérdés
2011. júl. 4. 12:56
 1/10 anonim válasza:

Az áldozatok neveit nem fogod megtalálni a nagyobb hírközlő portálokon, viszont a blikk . hun az egyik cikkben közölték az egyik áldozat nevét, ha jól emlékszem R. Kata


Amúgy engem nagyon megérintett a lányok öngyilkossága, nagyon-nagyon sajnálom őket, s persze a családjukat is. Biztos komoly tragédia történhetett velük, hogy így próbálták problémáikat megoldani.


Nyugodjanak békében!

2011. júl. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Kicsi Katicám!miért tetted meg!mondtam ,hogy ne ne!Sírok de nagyon,nyugodj békében!Őszinte részvétem a családnak.
2011. júl. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
G. Zsanett (19) és R. Kata (21)
2011. júl. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

21:16-os

Te ismerted az egyik áldozatot?

Biztos akkor most neked is mély fájdalmaid vannak! Részvétem

2011. júl. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
igen ismertem!Angyalkák őrizzék örök álmát:((((((((((kicsi Katám mondtam,h ne ne :((( Őszinte részvétem a családnak!Szép hosszú hajad már nem fújja a szél...Szívemben maradsz örökre!Megyek én is utánad..(( Rip
2011. júl. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
köszi sírok de nagyon, nem bírtam megakadályozni(mindent megpróbáltam ne sikerült ((nem akart élni de már régóta nem!
2011. júl. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Húú nagyon megrendített ez engem, bár nem ismertem őket..Azóta is sírok egyfolytában..

15:59-es: Mi az hogy megyek utánad, ne tedd! Kérlek!

2011. júl. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Gál Zsanett az egyik lány neve.Facebook -on és az Iwiwen is fentt van/volt.A másik lány teljes nevét nem tudom...

Nyugodjanak békében!..

2011. júl. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Az adatlapján az egyik idézet ‎'Fontad-e már valaha is magad köré a karjaid,pusztán azért,hogy úgy érezd,valaki megölel?'...Szép, csinos lány van a képeken, mégis amiket írt, tele vannak lemondással és szomorúsággal...Figyeljünk oda egymásra, és vegyük komolyan a figyelmeztetéseket(azt is, ami nem direkt)Az egyik utolsó üzenet amit kiírt az özenőfalra "látni akarom a napfelkeltét,a hajnalt.......*.*........." Nyugodjon békében!...
2011. júl. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
iwiw-en megtaláltam facebook-on nem, belinkelnéd a profilját?
2011. júl. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!