Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A párommal tervezzük hogy...

A párommal tervezzük hogy elmegyünk 3hétre kettesben, van egy hörcsögöm, túlélné 3hétig? Hány nap alatt halna éhen? Mennyit bírna ki? mennyi kaját rakjak neki?

Figyelt kérdés
2012. nov. 29. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:
szülő? barát? barátnő? nincs aki vigyázna rá?
2012. nov. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nincs:( max mennyi ideig hagyhatom egyedül?
2012. nov. 29. 12:30
 3/8 anonim ***** válasza:
3 nap
2012. nov. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem bírja ki 3 hétig friss víz,étel,takarítás,és ami a legfontosabb törődés nélkül.Kell,hogy legyen valaki,rokon,ismerős,szomszéd,aki eteti,takarítja.Esetleg a kisállat kereskedésben megkérdezheted vállalnák-e,vagy kereshetsz neki panziót is,de egyedül ne hagyd semmiképp.
2012. nov. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, ma megkérdezem akkor az állatkereskedésben hogy menyiért vállalnák el!:)
2012. nov. 29. 12:56
 6/8 anonim ***** válasza:
Ennyi ideig semmiképp. 2 nap, nagyon maximum 3 nap. Én is hagytam magára hörcsögöt 1-2 napra, de annál többre sohasem (még egyetemista koromban néha, mikor hazautaztam hétvégére, de ha ennél több időre mentem, mindig hazavittem magammal). Ennyire előre lehetetlen neki kaját adni, nem beszélve a vízről, meg arról, hogy senki nem szól hozzá, nem veszi ki 3 hétig. Teljesen elvadulhat. Olyan kis okos, érdeklődő állatka, nem jó neki egyedül még pár napig sem, nemhogy 3 hétig. Mi van, ha pont akkor lesz beteg, beszorul valahová, stb. Valaki írta itt az állatkereskedést, magamtól nekem se jutott volna eszembe, de nem rossz ötlet, ha senki nincs akire rá tudnád bízni.
2012. nov. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
dehogy bírná ki három hétig..Maximum 5 napig ha feltankolod őt sok kajával(Zöldségekkel),friss vizzel,és ki is kell jól pucolnod a ketrecét!de neki már 1 hét is túl sok! :)
2012. dec. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 miki 2000 válasza:
vidd magaddal
2013. jan. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!