Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Tényleg alvás közben eszünk...

Tényleg alvás közben eszünk pókot?

Figyelt kérdés
Annyi helyről hallottam már, hogy életünk során alvás közben X pókot megeszünk. De ezt hogy kell elképzelni? A pók besétál a számba?
2012. dec. 1. 11:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez a legenda.

De szerintem baromság. Egyrészt nálunk nemigen van a lakásban, sem nappal, sem éjjel nem látni. Másrészt csukott szájjal alszom.

Harmadrészt minden apróságra felébredek, úgyhogy szerintem feltűnne, ha bemászna a számba egy pók. Harmadrészt ha bemászna is, időnként kéne reggel darabokat találni a számban, mivel este mindig fogmosás után fekszem le, így nem téveszthető össze a kajamaradékokkal, a pókok kitinváza pedig nem túl könnyen szétrágható és lenyelhető holmi.


Szóval szerintem ez egyike az ostoba városi legendáknak.

2012. dec. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, hogy életed során 1-2-öt megeszel, amikor a szádba megy reflexszerűen lenyeled és kész. De nem túlzottan ismerem a pókokat, hogy egyáltalán be akarna-e menni valakinek a szájába vagy tisztában van vele, hogy az egy élőlény egy nyílása.
2012. dec. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
48%
Tegnap kereszt alakút sz@artam lehet hogy keresztespókot nyeltem?
2012. dec. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!