Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Pár héttel ezelőtt fogtunk...

Pár héttel ezelőtt fogtunk egy szöcskét/tücsköt a haverokkal, miért csak most kezdett el ciripelni?

Figyelt kérdés

Befőttesüvegben van, a kupakon van 4 lyuk levegőnek, és tettem bele leveleket, meg füvet. A kaja elfogyott, utána meg ilyen kis fekete izék maradtak, az kaka? És jó ha füvet meg leveleket adok neki enni? És miért csak most kezdett el ciripelni?

(csak az enyém bírta ki eddig a 2 hetet :D)

Valszeg béna, hogy 2 héttel utána kérdezek... :S


2009. aug. 21. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Te mennyi idő után kezdenél el énekelni vagy hasonlók, miután befognának egy ketrecbe, amin ugyan kilátsz, de nem tudnád miért nem tudsz kimenni? :D
2009. aug. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én sem ciripelnék idegen helyen :D

föleg nem egy beföttesüvegben:D

2009. aug. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én egy muslincát sem lennék képes megölni. A párom is olyan, hogy elpakolgatja a fűnyíró elől a csigákat. Szerintem engedd szabadon Tihamért. :P


"Ha az embernek hatalma van, az nem jelenti azt, hogy élnie is kell vele."


Meg Cabot

2009. aug. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az tücsök lesz.

Azért csak most ciripel, mivel csak most lett ivarérett. Csak akkor ciripelnek, akkor is csak a hímek.

tápláléknak jó akár a fű is, de pl a karalábét sokkal jobban szeretik, de nem válogatnak, viszont romlott, szikkadt zöldséget nem eszek. Továbbá kell nekik fehérjeforrás is. Ez akár sima macska, vagy egyéb száraztáp is lehet, ehhez kell nekik víz, célszerű pl egy kupak tetejéba vizes vattát rakni, különben képes és belefullad.

A fekete kis izék valóban a kakák, azokat nem árt kitisztítani néha, mert bebüdösödik.

2009. aug. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!