Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Acanthoscurria geniculata...

Acanthoscurria geniculata féle madárpókot kaptam és nem tudom h hányszor vedlett kép alapján meg lehet-e állapítani? Érdekelne még h milyen veszélyes és milyen gyors?

Figyelt kérdés

Hozzátenném h kezdő vagyok a témában :)


Itt a kicsike:

[link]



2012. dec. 17. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezzel kezd:

[link]

Itt folytasd:

[link]


Ez nem egy Acanthoscurria hanem egy Nhandu chromatus és a pókokat nem fatörmeléken kell tartani hanem valamilyen jó vízmegtartó képességű talajon, szóval az első dolgod az lenne, hogy veszel neki tőzeget vagy kókuszrostot és átrakod arra, de tényleg ez legyen az első mert ezeknek az állatoknak magasabb páratartalom kell.

Ebből a képből nem lehet megmondani, hogy hány vedléses mert nem lehet semmihez se viszonyítani, méregesd meg és úgy meglehet tippelni de az se 100%.

Mindegyik madárpók gyors és veszélyes éppen ezért nem kell fogdosni fölöslegesen.

2012. dec. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi. Az volt nekem is az első h átraktam 1 kisseb edénybe kokuszrost helyett csak virágföldet tudtam szerezni de 1-2 nap és meglesz neki a végleges helye.
2012. dec. 19. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!