Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Most hogy van ez? Teknőc...

Most hogy van ez? Teknőc probléma.

Figyelt kérdés

Van két teknőcünk egy király teki(Teo) meg egy piros fülű ékszer teknős(Jenő).Nos ők 17 évesek lehetnek kb.

Rég a miénkek a drágák de van egy dolog amit nem értek.Három éve fürdettük őket és Jenő farka ketté nyílt és belül volt valami szerintem a szaporodó szerve.

De ott a bibi h Teonak is kinyílt a farka(de ez nem biztos rég történt)

Ez biztos h a szaporodó szervük volt?

Csak mert egyszer párosodtak és láttam de tojás meg nem lett szóval nem értem ennyi a bajom...Ha kettényílik a farkuk az meg különbözteti a nemüket ? De akkor most mind 2 fiú? Vagy a két fajtánál ez máshogy van? hjaj eléggé kusza ez nekem...



2012. dec. 18. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Na ilyet még életemben nem hallottam hogy kettényílik a farka:DDD de szerintem fiú mindkettő, szóval jó volt a névválasztás:) mert ha nőstény tekit egyedül tartasz az akkor is rak tojást.
2012. dec. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mi a szösz xD egyedül csak nem pottyant le egy tojglitXD

De izé Teonak nem bizti h szétnyílt a farka

De Jenö megtöcskölte Teot szóval nem tudom lehet h homokosak a teknőseim?XD vagy Teo lány csak nem egy fajtájúak és ezért nincs tojgli.

2012. dec. 18. 19:20
 3/3 A kérdező kommentje:
Na informálódtam Teonak NEM nyilt ketté a farka :))
2012. dec. 18. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!