Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szoktátok puszilgatni az...

Szoktátok puszilgatni az állataitokat?

Figyelt kérdés
és ha igen, milyen állatot? és milyen állatot nem puszilnál meg?
2009. aug. 25. 13:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretem a kutyusom,de puszilni azért nem szoktam.
2009. aug. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Én anno Maci kutyusumnak is adtam puszit, meg ölelgettem, annyira aranyos volt, egy nagydarab házőrző, és imádtam... Sajnos nemrégiben meghalt =( Még mindig nehezen viselem. :(


Most, néha, nagyon ritkán a cicának adok, Lindának hívják, és ilyen kerti macsek. Ő elég tiszta, szóval neki néha adok. :D A többinek azért már nem, őket csak megsimogatom. :D

2009. aug. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam puszit adni, főként a kutyusomnak. Szerintem ha nagyon-nagyon szeretünk egy állatot, legyen az bármi, akkor megpuszilhatjuk.
2009. aug. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
Soha nem puszilgatom. Bármennyire szeretem, és tisztán tartom, fürdetem, fésülöm stb, puszilgatni nem szoktam. Nyomizom, gügyögök neki, hagyom hogy nyalja a kezem, hogy hozzámbújjon, de puszit nem adok neki :)
2009. aug. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 3 macskám és 1 kutyám van. csak a lány cicát szoktam puszilgatni mert ő bent van a házban éjjel-nappal csak pisilni megy ki, tudom akkor sem kéne mert nagyon sok fertőzést el lehet tőlük kapni, de én nagyon szeretem a cicámat meg a többit is.

Egyébként az orvosok is azt mondják hogy akármi betegséget el lehet tőlük kapni, nekem 10 éve vannak állataim és még soha nem kaptam el tőlük semmit. akkor most ez hogy van?

2009. aug. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a kutyám.:) Hát egy kígyónak pl. nem szívesen adnék puszit.:P:D
2009. aug. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen... a 2 kutyámat. Minden séta után tappancs mosás,esténként száj-öblögetés. Tudom mit esznek, milyen helyen vannak, mibe tudnak belefeküdni stb.
2009. aug. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

kutyának, macskának én nem adnék puszit, azoknak mindig van egy szaga, akármilyen tiszták. de a nyuszimat össze-vissza puszilgatom az orra hegyétől a lába ujjáig :D

szerintem a világ legtisztább állata

2009. aug. 25. 13:21
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Én szoktam puszilgatni a nyuszim a kutyám , a lovam a hörim , na jó a tekimet nem de mivel én minden állatot imádok .

És egy ember szája sem tisztább mint egy kutyáé , mivel kb ugyan annyi baci futkozik a mi szánkba mint az emberébe , persze a kutya száját nem puszilgatom csak a pofiját.

2009. aug. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Az én cicáimnak mindig nagyon jó illatuk van, olyan frissenmosott ruhára emlékeztet pedig kerti cicák, nincsnek fürdetve :), így odanyomok néha egy cuppanósat! :9
2009. aug. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!