Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szoktátok puszilgatni a...

Szoktátok puszilgatni a macskátokat?

Figyelt kérdés
Én folyamatosan, kislány korom óta. :) A párom már rosszul van tőle (tőlünk), dehát nem lehet kibírni, hogy ne :)
2009. jún. 19. 16:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
70%
Amíg volt,puszilgattam. Most két kutyám van, azokat is puszilgatom. Én is kiskorom óta. :) És nem érdekel,ha azt mondják fúj, de bárki bármit mond, egy tisztán tartott, oltott állattól nem lehet elkapni semmit. A macsek kivétel,mert attól lehet, de csak ha babát vársz, akkor vigyázz. De nekem sem lett bajom tőle. Akit zavar,ne nézze ;)
2009. jún. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
65%
Puszilgatom persze. De a párom is.
2009. jún. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem is gusztustalan, már bocs... Puszilgasd helyette inkább a párodat, a macskát meg simizd. Még a végén megundorodik tőled. Nekem nem kéne csók olyantól, aki macskához nyomkodja az ajkait... :-)))))
2009. jún. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
70%
Szoktam.Olyan aranyos:)
2009. jún. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
44%
Egyébként, ha babát vársz, akkor is a macska kakival kell vigyázni, nem az egész macskával, mert esélye lehet a toxoplazmózisnak, bár annak is esélye van, hogy már valamikor túl lettél rajta, csak fel sem tűnt, azért mégsem árt vigyázni. De ez nem csak a macska kakival van így, hanem a nem kellően átsütött hússal is, mert még mindig az az elsődleges forrás, nem a macska kaka.
2009. jún. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
66%

Én is állandóan puszilgatom, imádom, együtt alszunk!

Egyszer én is feltettem itt ezt a kérdést, aztán olyan vita kerekedett, hogy hűha.....!! :))

2009. jún. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
73%
Igen, és ők is puszilgatnak engem:) Bajom sosem volt tőle, pedig allergiás vagyok a macskaszőrre is. Meg mindenféle állatszőrre. De csak papíron, én magam még semmit nem tapasztaltam ebből. 2 perzsám van meg 3 házi most éppen.
2009. jún. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
68%

Na látom már, megérkezett a macskakommandó :)))

Pontozzatok csak nyugodtan!

2009. jún. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
73%

Azért meg kell figyelni a sok barmot ,aki lepontoz minket, de értelmes választ nem ír. :) Olyan aranyosak nem? :)

Mi,állatbolondok, tudunk az esetleges veszélyekről, nem vagyunk hülyék. Kioktatás nem kell, és nem is az volt a kérdés. Kis buták..

2009. jún. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
94%

Én is puszilgatom, de csak a benti cicámat. :) A kintiek túl piszkosak, meg kevésbé aranyosak. :)

(Jézusom, mi ez a lepontozás itt?)

2009. jún. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!