Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen fajta a...

Szerintetek milyen fajta a kutyám? (KÉP)

Figyelt kérdés

[link]


ma kaptam ajándékba anyutól de elfelejtette a fajta nevét

fajtatiszta az biztos.

én powder puffra gondolok


2013. jan. 3. 17:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

tudod a kennel nevét? vagy a szülők törzskönyves nevét? láttál bármilyen okmányt az eredményeikről vagy szűréseikről? írtatok szerződést? (vagy ha nem te, hát anyukád)

mert ha a válasz(ok) nem, akkor bizony átverték. nemhogy 40ezret, de egy kanyit sem ér ez esetben a kutyád, ilyen (kétségtelenül aranyos) kis keverékeket ingyen szoktak osztogatni.

2013. jan. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

igen.

Ez úgy volt hogy az eredeti gazdáknak volt 2 kínai kopasz kutyája.A férfinek is meg a nőnek is.Ők a szülei.Személyesen is ismerjük a gazdikat.Láttuk a szülőket is.Na.Ők 40-ért akarták eladni,de nem vitték mert hogy túl kajla meg hiperaktív(dehát könyönyörgöm ő egy kölyök kutya...)

Aztán a végén már úgy gondolták ingyen odaadják csak vigyék.

Aztán a házban egy család elvitte(anyu munkatársa),csak a gyerek befulladt tőle ezért odaadták nekünk.

Ennyi a történet...

2013. jan. 5. 13:52
 13/15 A kérdező kommentje:
nem tenyésztők...
2013. jan. 5. 13:57
 14/15 anonim válasza:
Szerintem ez egy yoshon yorki és bishon keveréke.Ilyen fajtát már tenyésztenek.:))Nem rég óta.Az egyik barátnőmnek is ilyen kutyája van.Nyugi faj tiszta kutyád van :))
2013. jan. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

ha két fajta keveréke, akkor nem tenyésztik, maximum alkalomszerűen párosítják. nagy különbség.

az eddig is világos volt, hogy a kutya fajtiszta, hiszen tiszta vérű kutya és nem farkas x kutya keverék, de az már erősen kétséges, hogy fajtatiszta-e.

2013. jan. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!