Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen éjszakai állat ad ki...

Milyen éjszakai állat ad ki sípoló hangot?

Figyelt kérdés

Mostmár 4 napja zsinórban vmi állat, feltételezésünk szerint madár, a házunk, leginkább a szobám közelében sípol esténként (kb 8-tól, azaz most is...).Olyan hangra gondoljatok mint amikor a kisebb méretű sípokat megfújják. Mindig ugyanolyan hangos, ugyanolyan hosszan adja ki a hangot épp talán egy mp-nyi idő, és egyforma időközökkel(kb 7-10 mp).

Elég idegesítő és szeretnék mostmár rájönni mi az.


2009. aug. 26. 20:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
A róka is furi magas vinnyogó hangot ad ki :D Az nagyon cuki :D
2009. aug. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
A denevérnek is érdekes, magas hangja van, viszonylag röviden hallatja. Mifelénk azok "sivalkodnak" éjszaka.
2009. aug. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
52%
nálam is ezvan de nappal és nemtom mien időbe és anyám azt mondta rágcsáló nincs a szobámban?mondom az emeleten h lenne meg akk már láttam vna.sztem vmi madár de ha megtom mi akk lelövöm mert már fáj a fülem.tudom h nem hasznos válasz csak mondom ugyanez a helyzet
2009. aug. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
denevér?na az lehet mert van erre denevér
2009. aug. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
denevér?na az lehet mert van erre denevér csak nappal nincs de akk hallom
2009. aug. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ez barátaim, tuti h tücsök.
2009. aug. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

A galambfiókáknak is visító hangjuk van, meg azthiszem némelyik bagoly fiókáinak is...

De a denevéreknek is magas, vinnyogó, sípoló, csicsergő hangjuk van, végül is az is lehet...

2009. aug. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Hát a denevért, mint lehetséges magyarázatot azért írtam, mert eredetileg éjszakai állatról volt szó. Nappali állatokban nem vagyok annyira otthon. :D
2009. aug. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

100% h tücsök. Biztos mert a leírva alapján tökmás mint a denevéreké és a tücskök szoktak ilyen hangot kiadni.

20:52-es voltam

2009. aug. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
A harkályok is ilyesmi hangot adnak ki, mikor veszélyt éreznek.
2009. aug. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!