Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan irtsam ki a patkányokat...

Hogyan irtsam ki a patkányokat a padlásról? Most vettünk egy házat, elég sok pénzbe és energiánkba volt a felújítás. Kb.2 hete lakunk itt és kaparászást hallottunk a gipszkartonon.

Figyelt kérdés

Nem szeretnénk olyan könnyen adni a dolgot és várom az ötleteket. A ragasztós nem érdekel. Kis zacskós mérget rakott ki a férjem

Ultrahangos riasztóról is várnám a véleményeket.

Ezek bejönnek a lakótérbe is?


2013. jan. 6. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Mi a bajod a ragasztóssal?! Nekem semmi nem irtotta az egereket -nálatok is valószínűbb az egér, mint a patkány-, kiraktam a ragasztót, és első nap megfogott nyolcat.
2013. jan. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Az ultrahangos riasztónak jónak kell lenni.

A mérget én annyira nem javaslom, mérgezett patkányt megeheti más állat, majd elpusztul.

2013. jan. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%

Ha a lakótér normálisan tisztán van tartva és nincsenek lomok és eldugottabb helyek, akkor ott nem fogtok patkányt látni.

Egyébként én a padlásnál is ezt a módszert javaslom. Ki kell rámolni, a felesleges cuccokat kidobni, erőteljesen kitakarítani. Mintha ott is lakna valaki. Hosszú távon mindenképpen megéri, mert ha csak írtjátok őket, akkor előbb-utóbb újra meg fognak jelenni, mindig. De ha normálisan megcsináljátok a padlást és következetesen ragaszkodtok a rendhez és tisztasághoz, akkor nem lesz patkány.

2013. jan. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
[link] Ez a legjobb bármelyik gazdaboltban kapható
2013. jan. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Macska kell, nem méreg.
2013. jan. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Eleg sok lehet, a macska nem elég. Egyenlőre méreg. Amit ajánlottak azt vettünk és ebből ettek.
2013. jan. 8. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!