Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Jó viszonyban vagytok az...

Jó viszonyban vagytok az állatorvosotokkal?

Figyelt kérdés
Én most összekaptam a mi állatorvosunkkal, és olyan kínosnak érzem, hogy ezek után, mintha mi sem történt volna, kihívjam a kutyámhoz beoltani. Nem szakmai kérdésen szólalkoztunk össze, ráadásul szakemberként megbízok benne, úgyhogy most nem tudom, hogy mit kellene tennem. Nálunk ő az egyetlen állatorvos, a legközelebbi több tíz kilométerre van, elég körülményes lenne odacipelni az állatot.
2013. jan. 7. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Évente egyszer látom, szerintem fel sem ismer minket hacsak nem azért mert sok kutyám van és ritka fajta... Mondjuk én sem tudnám leírni hogy néz ki...
2013. jan. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy veszekedés nem a világvége. Mondd neki, hogy szörnyen érzed magad a veszekedés miatt, és utána hívd ki.

Ha normál méretű számlát kapsz, abból tudni fogod, hogy már nem haragszik... :)

Én sose veszekednék olyan emberrel, akinél altató puska van a szekrényben, és rutinból ivartalanít bármit, ami az asztalon van... :D

2013. jan. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nos, a bocsánatkérés nem alternatíva, mert neki kellene bocsánatot kérnie, nem nekem. Szóval én vagyok az, aki megbántódott, ezért hülye a helyzet. Erre viszont még sosem gondoltam, hogy milyen fegyverarzenállal rendelkezik... majd legközelebb már biztosan eszembe fog jutni, ha puskaporos lesz a hangulat.
2013. jan. 7. 17:42
 4/4 anonim válasza:
nincs állatorvosom
2013. jan. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!