Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hol tudnék szerezni sárga...

Hol tudnék szerezni sárga színű axolotlt, hol kapható? (Budapest környékén! )

Figyelt kérdés
2013. febr. 3. 17:04
 1/6 anonim válasza:
Nem tudom, hogy albínó axoltl-re gondolsz-e de a Dohány utcában van egy kis terrarisztikai szakkereskedés a Zsinagógával szemben. Kis teki a neve a boltnak, abszolút megbízható, és jó arc eladóval bő választékkal és egészséges állatokkal jó árakkal ! csak ajánlani tudom én csak oda járok.
2013. febr. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi az infót: én valóban sárgát szeretnék, nem albínót [link]
2013. febr. 3. 17:38
 3/6 A kérdező kommentje:
2013. febr. 3. 17:38
 4/6 anonim válasza:
Egyetértek az első válaszolóval; a Kis Tekiben tényleg hozzáértő, korrekt eladók vannak. Sőt, konkrétan róluk hallottam, hogy akár kérésre is beszereznek egy adott állatot. (Persze gondolom, azért foglaló fejében, meg az ésszerűség határain belül.) Akiket rajtuk kívül még abszolút merek ajánlani hüllő/kétéltű témában, az a Trionyx. Szintén hozzáértő, megbízható társaság. Ha pedig esetleg kicsit szétnéznél, akkor javaslom, hogy látogass majd el a következő TerraPlazára. (Február 10-én lesz, az ELTE Déli Tömbjében.) Ott több standnál is szoktam látni axolotlkat, jellemzően legalább három színváltozatban. Amennyire eddig tapasztaltam, kereskedésben és börzén nincs nagy különbség az állatok árában; néha az egyik helyen találni kicsit olcsóbbat, néha meg a másikon.
2013. febr. 4. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amire te gondolsz az golden albínó. (Albínóból 4fajta változat is van) Bármelyik Budapesti akvarisztikába tudnak neked rendelni.
2013. máj. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én Békéscsabán a Csaba Centerbe szereztem be, nagyon ritka és drága szín ez! Amúgy szerintem is szép, van sötétebb és világosabb sárga is! Nekem pont olyan színű hímem van, mint a képen! Jaj, de nagyon szép is! Régebben is volt egy ilyen nősténybe, de lepasszoltam egy embernek! Volt egy vadasom is, de meghalt egy súlyos betegségbe, hiába kezeltem! Sajnáltam szegényt!



Ui.: Bocsánat az OFF-ért!

2018. márc. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!