Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hol lehet kapni degut pest...

Hol lehet kapni degut pest megyében?

Figyelt kérdés
2013. febr. 4. 00:12
 1/3 anonim ***** válasza:
nem tudom,keress tenyésztőt,biztos van,írd be google-ba.aztán érdeklődj utánuk,ki a legjobb.(én legalábbis így csinálnám)
2013. febr. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem bármelyik kisállat kereskedésben...
2013. febr. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szinte bármelyik állatkereskedésben, de sokan tenyésztenek is (bár gondolom nem direkt, csak az állatok nagyon szaporák), ha van rá mód kicsit járj utána mert sokkal szelídebb kiegyensúlyottabb egyedeket kaphatsz az ilyen hobbi tenyésztőktől, rááadásul általában ingyen.

Sok állatkereskedésben nem megfelelőek a körülmények (sokszor olyannyira, hogy az állatvédők kihívásán gondolkodom, már persze ha nem szarnák le az egészet), nyilván ilyen környezetből kikerülő állattal sokkal több a probléma, nem olyan jól "háziasítható" ha frusztrált, illetve ezzel a keresletet is növeled irántuk. Néha legszívesebben megütném az eladót mikor azt látom, hogy több a szar már mint az alom, rááadasul egy kis akváriumban tartanak egy 10fős családot :/

2013. febr. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!