Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Őszintén lehet még találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén lehet még találni 15-20 év körüli lányokat Borsod megyében akik, rock, vagy metál zenéket hallgatnak? Akármerre járok, csak ilyen diszkó meg elektronikus zenébe botlok nem találok egy helyet ahol magamfajtákkal tudnék találkozni:S!?

Figyelt kérdés
Valaki tud mondani, ilyen helyet ahol olyanokkal is meg lehet ismerkedni akik hasonló gondolkodásúak mint én? Vagy már ennyire kihalt ez a nemzedék:S??

2013. jan. 27. 13:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
17%
én is voltam rocker mint szerintem közülünk sokan kb 14 évesen és szerencsére már nem vagyok az. Nem fogsz sok ilyet találni mert ez egy korszak amikor kamaszodik az ember és lázad minden ellen aki még 25 évesen is az az gáz szerintem.
2013. jan. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%

15-20 között azért még számít a zene stílus, mert párhuzam vonható a személyiség és a stílus között amit hallgat.

Már nem azért, de láttál már discos csajokat/pasikat? Nem akarok álltalánosítani, de mind tudjuk mire gondolok, a kérdező legalábbis biztosan.

Majd ha idősebb lesz akkor már ez nem fog annyira számítani, egyébb gondok fogják lekötni, ideje se jut majd arra hogy érdekelje ki mit hallgat. De amíg lehet had barátkozzon azzal akivel esély van arra, hogy később is jóban lesznek.

Én lány vagyok, rock/metált hallgatok és Borsodi. De több mint 20 szóval felejtős :D

Ne add fel, pont Borsodba ne lennének ilyenek?

Miskolcon az ifiházban szoktak lenni jó koncertek pl.

2013. jan. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem az a fajta vagyok aki csak átmegy ezen a korszakon meg kinövi az ilyesmit. Nem egy lázadó gyerek. Kisbaba koromtól halálomig fogom ezt a stílust képviselni. Nem holmiféle divatrocker vagyok. Hol vannak azok a lányok akik felülnek mögém a motorra? Hol vannak azok akik eljönnek velem túrázni? Hol vannak akik eljönnek koncertre? Hová lett a rocker nemzedék? Egy 19 éves srác.
2013. jan. 27. 14:09
 4/14 anonim ***** válasza:
89%

Bocsi, de ez nem igaz. Akkor ha már több vagyok mint 25 nem is hallgathatok rock zenét? Már nem is szerethetem a stílust? Igaz, sokkal gázabb ám mint kidobott mellekkel táncikálni discoban. -_-

Lázadozás nélkül is lehet azt hallgatni, nem korosztályhoz kötött.

2013. jan. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szerintem is van ráció a kérdésben, mert 15-20 között még számít, vagyis én inkább azt mondanám, hogy középiskolában. Én most egyetemen vagyok, itt nem számít, senki nem foglalkozik ezzel. Egy kellemes extra, ha a barátomhoz átmegyek és éppen olyan zene szól nála, ami nekem is kedvenc, de nem ezen múlik.


Középiskolában még nagyon jellemző a klikkesedés, ott számít sajnos. Most is ilyen zenéket hallgatok, de akkor jellemzőbben voltam a metálos társaságokban, mostanában vegyesebb sokkal. Menj el egy koncertre, próbálj ismerkedni. Nem lányokkal, társaságokkal. Kérdezd meg őket, merre szoktak járni amúgy, és gyűjts információt. Amelyik társaság befogadónak tűnik, az ő kedvenc helyükre nézz le, előbb-utóbb befogadnak. Goth csoportoknál szokott pl lenni, hogy nagyon elutasítóak külsősökkel, bár ott sem mind, de próbálkozni lehet, tuti találsz befogadó társaságot így.

2013. jan. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Sajnos csak ilyen diszkóba járós lányokat látok mindenfelé. Mindenki a dubstepet meg a mosógép frekvenciát hallgatja. Nem úgy kell elgondolni se engem se az aki nekem tetszik, h ez a szarrá festett tokio hotel szökevényes hurkák festett körömmel. Csak simán hosszú ápolt haj meg farmer bőrdzseki.
2013. jan. 27. 14:15
 7/14 anonim ***** válasza:

Ja még annyi (én írtam pár kommenttel feljebb egész sokat, 84%-os vagyok most ha jól emléxem),


hogy ne mindenfelé keresd őket, mert mindenfelé nincsenek. Itt Komárom-Esztergom és Fejérmegye között ahol lakom, a környéken lévő városokban (már amikor én voltam gimis), mindig az állomás melletti kocsmában volt egy rocker banda, az egyik városban egy kicsit igényesebb társaság járt (utólag visszagondolva mondom ezt), a másikba inkább egy legalja-rockerek gyűjtője, de kiindulásnak jó lehet. Aztán sötétedés után nagyobb áruház mögött találhatsz punkokat nagy eséllyel, errefelé főleg a tescot szeretik, mert olcsó. Ahol nincs a városban kifejezett rocker kocsma, ott sokszor rászoknak a játszótérre, mármint persze sötétedés után, és nem ilyen rohadt hidegben. De ha mondjuk áprilisig nem találsz, akkor nézd végig a játszótereket, főleg azokat, amik valami áruházhoz vannak közel és főleg péntek-szombat este. Ha nem tarhálni akarsz, hanem van nálad egy doboz cigi meg egy üveg pia, akkor valószínűleg csatlahozhatsz :D Ha nem is fognak rögtön megszeretni, megint csak van kiindulási alapod. Csak ha már maguk közé engedtek, ne legyél kuka, mert akkor nem fognak újra elhívni, de ne is beszélj túúúl sokat. Keress kezdő témának pár olyan dolgot, amiben tuti egyetértetek, pl szidjátok kicsit a discosokat :D És először semmiképpen ne a lányokra menj!!! Mármint lehet velük barátkozni, de ne kezdj ki egyikkel sem, jellemzően több a fiú és helyből ellenségesek lesznek ha le akarod csapni a csajszit akire hónapok óta hajtanak.


De amúgy most ilyen időben tényleg kb azt tudom mondani, h koncert, és ott próbálj társaságokhoz csapódni. Régebbi tapasztalataim alapján elég befogadóak a közösségek, szóval ha 1-2 helyen nem is néznek jó szemmel, az este végére tuti találsz majd. Soxerencsét!

2013. jan. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi! Bár Nem pont ez a játszóteres olcsó alkoholisták érdekelnek:D Cigizni meg nem cigizek nem vagyok oda a dohányosokért... Meg az alkoholistákért se.. Csak sajnos az rögződött az emberekbe,hogy ha rocker vagy akkor iszol mint a gödény meg cigizel:S Biztos vannak kivételek csak én nem találkozom mostanság ilyesmivel. Legyen már tavasz és illa berek motoros találkozók:):)
2013. jan. 28. 02:02
 9/14 anonim ***** válasza:
Azért írtam ezt, mert őket könnyebb megtalálni. Van mindig átfedés, ha egy nyugisabb tagnak szimpatikus vagy, majd elhív a nyugisabb társaságba is, akikkel szokott lógni. Csak el kell indulni valahogy :) De a motoros találkozó sem rossz ötlet.
2013. jan. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hát...Miskolcon vagyunk egy páran...elég nagy csapatok szoktak összeverődni koncerteken, és igen lányok is vagyunk egy jó páran...szóval valószínűleg koncerteken tudsz találkozni ilyenekkel...:)

És nem, nem haltunk ki...de a gondolkodás és a zenei ízlés nem feltétlen fedi egymást...pl lehet, hogy más közös nincs is bennetek, csak a zene...

Egyébként nem feltétlen növi ki az ember...én se fogom már szerintem...kiskorom óta Aurorát, Kalapácsot, Pokolgépet, Lordot, Ossiant, Akelát meg ilyesmiket hallgatok, és szerintem ez eléggé befolyásolta a mostani zenei ízlésemet...kamaszkoromban egy punkkorszakom volt, de ahogy kilábaltam belőle, visszatértem a metálhoz...bár az igazi rockot tényleg kinőttem...


Bár a kérdés alapján még van 2 évem kinőni ezeket a dolgokat...valószínűnek tartom, hogy az ízlésem megváltozni már nem fog, csak finomulni...lehet leszokok a metalcore-ról pl..:D

2013. febr. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!