Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hörcsög, tengeri malac,...

Hörcsög, tengeri malac, törpenyúl vagy halak?

Figyelt kérdés
Most egereim vannak de szeretnék még valami kisállatot és nem tudok dönteni, szerintetek melyiket lenne érdemes, és miért?

2013. febr. 10. 00:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem patkány. Nagyon okosak, könnyen taníthatóak, be lehet őket tanítani trükkökre, megtanulja a nevét is. :)
2013. febr. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hát én is azt szeretnék csak nekik emeletes ketrec kell és azt meg nem lehet az itteni állatkereskedésekben kapni
2013. febr. 10. 01:23
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
És hallal mit csinálsz, nézed? :D A höri 1-2 évig él, a malac és nyuszi 8-12évig, de a malacnál a nyuszi sokkal okosabb , nekem van kereken 20 :) Nem büdös állat egyáltalán a közhiedelemmel ellentétben. Takarítani kell az almot, hisz egy kutya vagy cica sincs bezárva 1 hétig az ürüléke mellé. Hozzám mikor jönnek mindig csodálkozva megjegyzik: "nincs is nyúlszag". Tudják a nevüket, szobatiszták. Szerintem nyuszi :)
2013. febr. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nyuszi vagy tengerimalac. Tengerimalacom van, imádnivalók, olyan cukik:)
2013. febr. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Hillen ***** válasza:

Törpenyúl.Nekem törpenyuszim van és nagyon szeretem.2 naponta kitakarítom,hogy ne legyen büdös.=)

Magától lett szobatiszta,egyáltalán nem volt kézhez szokva,kissé vad volt és félt,mikor hazahoztuk,de már nem olyan.Engedi,hogy simogassuk és ha szólunk neki,akkor oda jön.Egyszer már puszit is adott.Nagyon szeretjük.Ha nyuszid lesz,akkor szívesen beszélek még neked róluk.=)

2013. febr. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Én leginkább a tengerimalacot ajánlanám (nekem is az van) nagyon aranyosak, és nem kell velük annyi időt tölteni mint pl. egy nyuszival.. nem is kerül sokba,még a ketrec se (a hal esetében az akvárium elég sok meg a hozzá való cuccok) a höri is nagyon aranyos, de nem hiszem hogy vele annyit lehet játszani mint egy tengerimalaccal. a nyuszit azért nem ajánlanám mert elég sok gond van vele, és sokat kell vele foglalkozni. a halat azért nem ajánlom mert amint már mondtam, elég drágák a cuccai, és még játszani se lehet vele
2013. febr. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
az akvarisztika az hobbi ha nem érdekel ne tarts halkat mert csak rossz sorsuk lesz meg elég drága pl nekem a 80 literes akváriumom sztem nem volt meg 50000 erböl , sztem nyúlat vagy csincsillát vegyél , höri ha elszabadul a házba mindent megrág tönkre tesz hülye egy állat , tengerimalac nekem nem tetszik sztem csincsilla vagy , nyúl !
2013. febr. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
meg a hörcsög az ziher hogy legalább 1 szer megharap
2013. febr. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A halak nagyon kilógnak a sorból. #7-nek igaza van, az akvarisztika az inkább hobbi, ráadásul elég komplex és drága hobbi. Az akvarista.hu-n vannak ingyenesen letölthető e-könyvek, azokat olvasd el, mielőtt belekezdenél. Kezdőknek minimum 80 literes akvárium ajánlott (minél kisebb egy akvárium annál instabilabb: vízminőség, paraméterek, hőmérséklet stb).
2013. febr. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Hat nekem edig volt horcsogom halam teknosom es most nyuszim van.A halak es a teknos az nem annyira jo otlet mert dragak sok fertozo betegseget hordoznam meg ilyesmi.A horik cukik es jatekosak csak egy gond van veluk hogy csak 2-3 evet elnek.Amikor az en horcsim meghalt nagyon szomoru voltam.En a nyuszit ajanlom es ha majd nyuszid lesz en szivesen adok tanacsokat.
2013. ápr. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!