Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz albérletet...

Mennyire nehéz albérletet találni egy nyuszival?

Figyelt kérdés
Egyetemre megyek,de van egy nyuszim akit szeretnék magammal vinni.De egy teljes albérletet,ahol egyedül vagyok,olyat nem tudok fizetni.Társulni kell másokhoz.Van olyan aki hasonló szituációban volt?Mennyire volt nehéz ilyen lakást találni?

2012. aug. 2. 12:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom bútorozott albérletet keresel.

Még kutyával is nehéz, nemhogy nyuszival.

A lakótársak részéről van a legkisebb ellenvetés, a főbérlőt kell meggyőzni!

2012. aug. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát nekem ez,hogy bútorozott vagy sem igazából mindegy.A lényeg,hogy a nyuszim jöhessen.Most egy fél évre így is kénytelen leszek tőle megválni.Csak hétvégente fogom látni.:/ Addig meg anyumék vigyáznak rá,csak ez így nagyon nem jó.Muszáj találnom olyat,ahová jöhet.
2012. aug. 2. 13:57
 3/10 anonim ***** válasza:
Fogsz találni, csak nem szépet. Igényes lakást nem szívesen adnak ki kisállatos bérlőnek. Bútorozatlanul mondjuk nagyobb az esélyed, mert akkor a sajátodat teszi tönkre, ha véletlenül nem figyelsz rá vagy valami.
2012. aug. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igen,én is úgy gondolom,hogy arra nagyobb az esély.

Egyébként nem tett még tönkre semmit,(1éves és 4hónapos)meg szobatiszta is,nagyon jó nyuszi.:D:)

2012. aug. 2. 14:13
 5/10 anonim ***** válasza:

Bútorozatlanba meg bérlőtársat nehezebb találni, mert az emberek általában azért keresnek bútorozatlant, mert nem tudják a saját bútorukat hova tenni. Ha meg mindenkinek van bútora, az már sok.

Egy egyetemista jobban szereti a bútorozottat, nyáron (vagy akár félévkor) meg el is költözik.

2012. aug. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ez is igaz.:/

Hát remélem,hogy sikerül valamit találni.

2012. aug. 2. 14:39
 7/10 anonim ***** válasza:
Muszáj szólni a nyuszkóról?
2012. aug. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Uristen! Persze, hogy muszaj!!! Ertem mar, miert "ellenörzött" közben a föberlö, amikor albiban laktam, ha ilyen emberek vannak.

En nem laknek semmilyen allattal együtt, es a lakasomat, hazamat sem adnam ki semmilyen allatot ott tartonak.

2012. aug. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8-nak

Miért nem?

Most az én lakásom is ki van adva, az albérlőnek nincs ugyan kisállata, de felőlem hozhatott volna.

Mondjuk az enyém bútorozatlan, de az idén nincs rá szükségem, ha jövőre odaköltözöm úgyis egy felújítással kezdem.

Meg lesz vagy 4-5 tengerimalacom...

2012. aug. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak egy kérdés volt 8-as...Sosem laktam még albérletben, te meg negatív punci vagy. Szóval nem járultam hozzá a főbérlőd ellenőrizgetéseihez...
2012. aug. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!