Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ez milyen bogár és hogyan...

Ez milyen bogár és hogyan lehet kiírtani?

Figyelt kérdés

Pár napja vettem észre az erkélyünkön hogy ilyen sz@rok mászkálnak. Nem tudom hogy mik ezek de nagyon nem szeretném ha bejönnének!!!

Íme a képek:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


2009. szept. 6. 21:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Indiai keresztes csótány
2009. szept. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Valami leírás róla?

Hogyan lehet kiírtani?

Hogy lehet csótányunk ha tisztaságmániásak vagyunk?

2009. szept. 6. 21:46
 3/13 anonim ***** válasza:
8%
Úristen, te bántottad őket?! Tudod TE milyen értékes ritka rovarok ezek?!!!!!! :(
2009. szept. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
csótány.sajnos nálunk is elszaporodtak és nagyiméknál is(náluk azért,mert egy bácsinál kiírtották őket,és szétszaladtak az egész lépcsőházban),pedig mi is takarítunk rendszeresen.ez nem attól függ.nyugi,lehet ha hidegebb lesz,elhúznak,nyáron bemásznak az ablakon.De ha nem és nagyon sok van,akkor vannak cégek,akik az írtásukkal foglalkoznak,illetve lehet kapni különböző sprayket(bár nem hinném h tartósan hatásosak)
2009. szept. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
bakker ez tényleg csótány..és ha már a teraszon vannak tuti bejutnak a házba is. szerintem gyorsan kérdezz körbe hogy hannan kitől jöttek. felettetek, alattatok laknak? mert ezek előszeretettel vonalban szaporodnak el. koliban is az egymás alatt lévő szobák voltak csótányosak. mindenesetre ne várd meg míg benn is úgy mászkálnak majd. de te sem írsz semmit mászkáltak mászkáltak jó de sok volt? vagy pár darab? szerintem valakitől átjutott hozzátok. azért nézz szét a lakásban nincsenek-e ott is. nézd a fürdőszobát és a konyha környékét, falak mellett is, és nézz be a szekrényekbe.
2009. szept. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Az alattunk lévő lakásban senki sem lakik a felettünk lakókat minden éjjel halljuk:)

Kb 1 hete minden este legalább 2 csótánnyal találkoztam.

Ez a kis gusztustalan dög amit lefényképeztem a lábamon szaladgált ezért megfogtam.

Nem lehetnek sokan (vagy csak én hiszem azt).

Most hogy tudom hogy ezek a retkek csótányok inkább a lépcsőházba megyek rágyújtani nehogy bejöjjenek mert akkor meghülyülök :D

2009. szept. 6. 22:52
 7/13 anonim ***** válasza:

A csótányfajokra általában jellemző, hogy bár sok tekintetben rendkívüli a tűrőképességük (pl. radioaktivitás) de víz nélkül nem sokáig bírják. A tippem tehát arra az esetre ha a lakásban is fölütnék a fejüket az, hogy ne atombombában, vagy vegyszerben gondolkodj, hanem minden nedvességforrást szüntessetek meg. (nedves rongyok, rések, repedések a fürdőszobában, konyhában, csöpögő csapok, stb) Nálunk bevált, igaz sima német csótány (svábbogár) volt a jelentkező, nem ez az aranyoska. :)

Amíg csak az erkélyen randiztok :), szerintem nincs gond, esetleg rászoktathatod őket a nikotinélvezetre, hátha kihalnak a drágák... :)

2009. szept. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
45%

Ez hülyeség nem lehet minden nedvességet megszüntetni mert akkor az orrodba és a szádba másznak éjjel, tapasztalat

Bangladesben ezt csinálják! Csótány csapda a megoldás egyedül.

2009. szept. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
LOL xD én csak hülyeségből írtam ám a csótányt:D de tényleg az?
2009. szept. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ez az
2009. szept. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!