Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Vaspondrókat találtam. Hogyan...

Vaspondrókat találtam. Hogyan lehet kiirtani őket?

Figyelt kérdés
A falon ma találtam egy vaspondrót. Ahol egy van, ott gondolom több is...merre lehet a fészkük? Hogyan irtsam őket?
2011. okt. 26. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Az mi??? (Bocs hogy nem a kérdésre válaszoltam)
2011. okt. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

off: Nálunk is van, így engem is érdekelne.

Már átnéztem mindent, kigletteltük a lyukakat, de valahogy mégis megjelenik néha 1-2!

2011. okt. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez kicsit sokkoló:

[link]

2011. okt. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Úgy olvastam, lángszóróval lehet csak megállítani őket .
2011. okt. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne öljétek meg! Tegyétek ki a szabadba.
2011. okt. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Utolsó

Állatbarát vagyok, de azért nem ennyire. Bár tudom, hogy van hasznuk is (a természetben a lebontásban fontos szerepük van - de én nem komposztálok).

Ha kiteszem a kertbe, vagy azon is túl, akkor holnap és holnapután újra bemásznak a házba - a gyerekem ágyában ha meglátnék egyet sikítófrászt kapnék.


De jó...nem ölöm meg őket, akkor viszont mondja meg valaki, hogyan tartsam távol a háztól?


Azt már nem is mondom, hogy a padláson nyesteket üldözök ezzel párhuzamosan...


Meg egy másik állat a pincében a betont is átrágva csinált lyukakat.

Szép szép a természetközeli életmód, de az emberben lévő vadállat könnyen ki tud törni, ha az otthonát fenyegetik...

2011. okt. 27. 05:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudod kiírtani őket, mert a vastag kitinpáncélon semmi nem hatol át. Undorítóak, de semmiképpen nem szabad őket széttaposni, vagy efféle, mert rettenetesen büdösek, ha fenyegetve érzik magukat. Előbb-utóbb "elszáradnak" a fészkükben, ha nem találnak maguknak élelmet. Nálunk pl. a szőnyeg alá szoktak bemászni, elég kellemetlen, ha pont rálépünk. Nem tudsz sajnos ellenük védekezni.. :-((
2011. okt. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!