Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha az állatok...

Mit tegyek ha az állatok megmentére akarom áldozni az életem?

Figyelt kérdés
Menhelyes állatokat szeretnék örökbe fogadni egész életemben. Viszont most nem lehet, mert még szülőkkel élek és itt is van 5 (3 macska, 2 kutya) állat, többet nem engednek...
2013. febr. 16. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Meg kell várnod, míg saját háztartásod lesz, akkor azt csinálsz amit akarsz.
2013. febr. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogyan lehetne ezt tényleg megoldani, de én sok állatot szeretnék majd tartani.

Befogadott macskákat és kutyákat, tengerimalacokat is. És madarakat is... A madárkákat viszont nem kalickában tárolnám, hanem egy külön szobában, ahova nem mehet be a többi állat. :$

2013. febr. 17. 12:46
 3/5 anonim ***** válasza:

hozz létre állatmenhelyt, vagy lehetsz állatorvos is

amúgy mennyi idős vagy?

2013. febr. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
37%
Bizony sokat kell még tanulnod, ifjú padavan! Először is, az nem kalicka, hanem kalitka!
2013. febr. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb állatmentés, ha nem eszed meg őket. A legkisebb állati eredetű dologért is meg kell halnia egynek. Legyen az akár hús, vagy pl. bőr, szőrme stb. Kezdheted ezzel is, aztán ha lesz lehetőséged, befogadsz állatokat.
2013. febr. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!