Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Lehet ez ezeket az állatokat...

Lehet ez ezeket az állatokat együtt tartani? Milyen feltételek szükségesek?

Figyelt kérdés

Madarak

Macskák

Kutyák

Tengerimalac

(a többit még meglátjuk)


Madaraknak külön szobája lenne, tehát nem kalitka! Ott akár szaporítani is lehet őket, és szépen be lenne rendezve, stb. Azt nem tudom érdemes e ebbe a helységbe ablakot tenni?? És persze a macska nem mehet be a "madárlakba".

Maximum 6 macskát tartanék el. Ők kinti-benit cicák lennének. Kutyából pedig max 3-at tartanék a nagyobb testük miatt.

Tengerimalacból minimum 2, azon felül maximum 6 malacka. A Malik se ketrecesek lennének, de ha mégis akkor számuknak megfelelő méretű ketrec + sűrűn szabadon engedném őket. Tavasztól őszig a tengerimalacok a kertben élnének fűben szaladgálnának egy fedett területen.

Mindegyik állat a lehető legjobban össze lenne szoktatva. Egész nap velük akarok foglalkozni.


2013. febr. 17. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Felénredsz és bilibe lóg a kezed... (amúgy mi azhogy nem kell ablak egy szobàba ahol állatot szeretnél tartani? Szeretnél pincében lakni? Biztos jó lehet...)
2013. febr. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kutyák és macskák tiszta idegesek lennének, hogy nem mehetnek. Be a madárszobába, de érzik a szagot. Szerintem madarak nélkül, ha van elég helyed teljesen működőképes. Tengerimalacból csak egyneműeket tarts.
2013. febr. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
KÉRDEZTEM hogy kell a madárlakba ablak!! Ugyanis aggódtam, hogy nekimennek az üvegnek röptükben... Én gondolkozok és érdeklődöm...
2013. febr. 17. 15:05
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm.
2013. febr. 17. 15:06
 5/5 anonim válasza:
Természetesen lehet őket együtt tartani úgy, hogy ezekből mind kisállatot veszel! Aztán elkezded őket összeszoktatni amíg kicsik! A macskát a kutyával a legegyszerűbb, a kutya orra elé teszed a macskát! Aztán ha kiviszed őket a levegőre úgy csináld ha mondjuk a macska kint van azért ne vidd ki mellé a tengeri malackát! Az a fő hogy csak úgy tudod őket egymáshoz szoktatni míg KÖLYKÖK!
2013. febr. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!