Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hol lehet kapni állatszőr...

Hol lehet kapni állatszőr színező sprayt?

Figyelt kérdés
A tengerimalacomat szeretném megcsinálni egy my little póninak, szárny már megvan. rózsaszín és kék színeket keresek.
2013. febr. 22. 22:18
1 2 3
 11/27 Bazseee_ ***** válasza:
jaja inkább őket kéne kilőni szegény állatokat itt hagynád az idiótákkal ? csak mondjuk az a gáz hogy elég kevesen maradnánk :)
2013. febr. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

nagyon jó ötlet!

miért nem dobod be szegényt egy vödör festékbe?

zsír hogy beakarod színezni,meg minden,elhiszem hogy "cuki"lesz,de belegondoltál abba hogy nem normális dolog beszínezned az állatodat?meg azt hiszed hogy ez neki jó?

meg minek raksz rá szárnyakat?azt is cipelje szerencsétlen?

ennyi ésszel gondolom 12-13 éves lehetsz

2013. febr. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
azért kell neki szárny mert ez pegazus póni lesz!! ez csak egy tengerimalac... és szerintem tök jó lesz így
2013. febr. 23. 17:46
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

"ez csak egy tengerimalac"...

az ilyen embert kéne rózsaszínre festeni, és szárnyakat aggatni rá...


majd falhoz állítani és tarkón lőni...

2013. febr. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

"csak egy tengerimalac"

látszik hogy mennyire szereted,az ilyeneknek nem való állat

2013. febr. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

ez csak egy hülye... elhiszed, hogy nekünk többet ér az a malac,mint te? most képzeld magad a helyébe...te lesz@rod, hogy ártasz neki,mi is lecarjuk, hogy ártanánk neked, és akaratod ellenére mondjuk gázspray-t fújunk a képedbe, mert ez csak egy hülye, szerencsétlen, kis kretén, nem mindegy neki?

Figyelj, ha az csak egy tengerimalac, akkor írd meg a címes ide, vagy privátban, és én elmegyek érte, megmentem tőled, mert ilyen gazdája inkább ne legyen...neked meg úgyis mind1, mert nem érdekel, nem szereted, és ennyi...

Szóval, ha van még benned egy kis gerinc, akkor leírod a címed, hogy elhozhassam azt a szerencsétlent...(de mivel egy gerinctelen kis gyökér vagy nem is várom el, hogy elküldd.)

2013. febr. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
52%
Csak trollkodik a kérdező. Én nevettem, mert nem vettem komolyan a kérdést, ahogy ő se :)
2013. febr. 24. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

#14 abszolút egyetértek veled!!!! *--*

Utolsó: Hidd el, vannak ilyen szinten szellemi fogyatékos emberek!!!!

2013. febr. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Jesszusom..te olyan idióta vagy hogy csodálkozok hogy egyáltalán kapsz levegõt.

Mivan téged hétvégére ki engedtek a diliházból vagy mi?

2013. febr. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:
varj neki ruhát arra a szárnyakat is könyebb rárakni... ne legyél már ennyire retard. gyere el befestelek én is téged meg akasztok rád 2 szárnyat nézzük neked milyen érzés...
2013. márc. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!