Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hol lehet kapni állatszőr...

Hol lehet kapni állatszőr színező sprayt?

Figyelt kérdés
A tengerimalacomat szeretném megcsinálni egy my little póninak, szárny már megvan. rózsaszín és kék színeket keresek.
2013. febr. 22. 22:18
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

A pónikat csak akkor cikizzétek, ha már megnéztetek egy részt. A negyedik generáció már nem kislányoknak készült.

Viszont a malacka szempontjából nem túl jó ötlet...

2013. márc. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
21-es: Tűnés innen. Attól, hogy ti bemagyarázzátok ezt magatoknak, ez tévedés. A sorozat kisgyerekeknek szól, csak nagy divat lett a hozzád hasonló élettelenek között.
2013. márc. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

21-es vagyok.

Youtube-n nézegetek videókat, és megtaláltam ezt az új MLP-t. Gondoltam, megnézem, legalább röhögök egy jót, kifigurázom, stb.

A délután maradék részét a többi epizód felkutatásával töltöttem.


21/F


(Mellékesen megjegyzem, legyen már annyi vér a pucádban hogy minimum titokban megnézz egy részt... Akkor elfogadnám a negatív kommenteket, de így csak egy szimpla hülyegyereket képzelek a monitor elé)

2013. márc. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

kedves 22 egy mese sem gyerekeknek készül, az összeset felnőttek készítik, olyan embereknek akik szeretik a műfajt... ha a te életedből már kiveszett minden varázslat, és emiatt nem tudsz értékelni egy rajzfilmet, az a te fogyatékosságod...

35/f

2013. márc. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

21-es


Ha nem hiszel nekem, legalább ezt az 5:32 hosszúságú videót nézd meg...


http://www.youtube.com/watch?v=lvTO6O0c-BU

2013. márc. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem semmi problémám a mesékkel, rajzfilmekkel. Van amelyiket én magam is szeretem. Nekem azzal van itt a gondom, hogy a hozzád hasonló szánalmas, szerencsétlen srácok megteremtették ezt a póni divatot és mindenhol erről fröcsögnek már.


Az egyáltalán nem zavarna, ha tényleg tetszene a mese. Ugyan elég ciki, mivel kislányoknak szánták, de azért mégis, nyugodtan nézegesd, ha jól esik. De az, hogy mindenhol ezt reklámozzátok, mert ez "trendi", az marha unalmas.

2013. márc. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:

ha neked csak egy tengerimalac akkor miért nem veszel inkább egy plüss állatot és aztán annak még a szemgolyóját is színezheted...hogy lehet ennyi eszed?? mivel eteted őt? lilabogyóval? és epres üdítőt iszik?

Képzeld magad az ő helyébe...neki is van dobogó szíve,akárcsak neked (habár a tiéd már lehet hogy penészes), ő is él pont úgy mint az emberek!!!

2013. márc. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!