Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Európában mely országokban...

Európában mely országokban élnek a házakban nagy pókok?

Figyelt kérdés
Nem olyanok, mint Magyarországon, hanem mint pl. Angliában ez [link]
2013. febr. 28. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:
27%

Ausztrália.( nem nézem meg a képet amit linkeltél mert araknofóbiám van)

Meg hallottam h valamelyik ázsiai országban is vannak nagyok, amiket bent tartanak...ilyen nagy csúnya vékony hosszú lábú, nagy hasas pókok... :SSS fujj..

De amerikában is van egy...pár..

Főleg az ilyen esőerdőkben

2013. febr. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Magyarországon [link]
2013. febr. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Araknofóbiás vagyok és éppen sírok. Annyira komoly nálam a helyzet, hogy akár képek miatt is pánikolok : | De akkora barom vagyok, hogy még rámegyek :/
2013. febr. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Első hozzászóló, gratulálok! Ausztrália, Ázsia és Amerika ugye mind Európában vannak?...
2013. febr. 28. 15:47
 5/8 anonim válasza:

Nálunk inkább farkaspókfélékkel találkozhatsz, de azzal sokszor... A kertünkben is találhatsz kis farkaspókokat, cukik, amíg ilyen kicsik (jó mondjuk én nem vagyok az a halálosfélésű pókundorenciás) egyszer bejött még régen egy ... nagy a szobámba - érted, ilyen 6 éves voltam - de nem kell tőlük félni, mert nem halálos a mérgük...

Én még fekete özvegyet is láttam, na hát az egy undorítóbb kategória... rohadt nagy potroh és kis vékony lábak.. blee

2013. márc. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

magyarországon előfordul:

darázspók (nem tudom, mennyire mondható nagy fajtának), keresztespók,

szongáriai csellőpók,

európai feketeözvegy (halálos lehet),

sárgafejű bikapók,

barna kövipók,

mérges dajkapók,

hogna radiata,

országokat nem tudok, de a pókfajtákkal már találkoztak és találkoztam én is. van még jó sok

2013. márc. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha szongáriai cselőpók előtt mozgatod az ujjad lerohanja és megmar. (nem halálos de fájdalmas)
2013. márc. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Mátyás97 ***** válasza:
Ha félsz a pókoktól, akkor azt ne nézd meg: [link]
2013. márc. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!