Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi történik egy csigával...

Mi történik egy csigával pontosan, mikor sót öntünk rá?

Figyelt kérdés
2009. szept. 17. 10:55
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Csinál egy nagy sebet a kezeden, önts bele sót. Szerintem neki is olyan érzés lehet.
2009. szept. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Fáj neki, nem tudom, hogy túléli-e, de azt igen, hogy ezt állatkínzásnak hívják!
2009. szept. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

az emberek igy szokták elpusztitani a meztelencsigákat.

a só kimarja a nyálkahártyáját, és kijön a nedve, aztán percek alatt elpusztul :S

2009. szept. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Még sokáig kell egyébként egy állatkínzásról szóló kérdést nézegetnünk? Tényleg érdekelne, hogy ez feltétlenül szükséges-e...Engem személy szerint sért!
2009. szept. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Tényleg ennyire szadista emberek élnek ebben az országban!!?? Az állatokat békén kell hagyni, ha meg olyan hejen van ahol nem szeretnéd hogy legyen (pl szobában) akkor fogsz egy darab papírt rátessékeled, és kirakod valami nyirkos, füves biztonságos helyen.
2009. szept. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hű, azt hiszem, nektek nincs kertetek. Nem tudjátok, hogy mekkora kárt tudnak tenni a csigák. Papírra rátessékelni? Többszáz darabot? Kellemes időtöltést!

Sózni én sem szoktam őket. Általában humánusan arrébb dobálom őket (férjem nagy röhögésétől kísérve), de amikor besokallok, akkor vödörbe gyűjtöm őket és anyósomnak adom, hogy etesse meg a tyűkjaival.

2010. ápr. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
énbesózom.:0
2010. jún. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!