Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Felelőtlen gazdák. Avagy...

Felelőtlen gazdák. Avagy miért tart az ilyen állatot?

Figyelt kérdés

Ismerősöm mesélte, volt munkahelyém, egy idióta nő, valahonnan szerzett ingyen elvihető csincsillát, és dicskedett, hogy ő nem fog rá költeni, cska száraz kenyeret, meg maradékot ad neki. Meg hogy voltak hörcsögei, és hamar elpusztultak... És csodálkozik?? Még azt sem tudja mi az a csincsilla, h vmi keverék állat....

A kutyatartók... hát mit mondjak, tomboló antiszoc kutyák, akik soha életükben nem voltak sétálni... és itt a környéken kb az összes ilyen... :(:(



2013. márc. 24. 08:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A szomszédomnak van 10 macskája, egy kutya, ami 2 hónapja kölkedzett, lett + 5 kiskutya, ergo mostanra van hat kutya, meg 2 papagáj és a galambokat is eteti. Ez egy belső körfolyosós lakás, ergo a galambok előttünk szarnak meg tobzódnak a körfolyosón. Minden nap söpröm a guanót, kegyetlen. A lábtörlőmön egy halom szőr minden nap, mert a folyosón rázza ki a kutyák-macskák pokrócait, ha kinyitja az ajtót jön be hozzánk a büdös pisiszag ha éppen nyitva az ablak. Emiatt nyáron nem tarthatom nyitva az ablakot sem... ráadásul van egy egy éves babánk, aki nemsokára ki akar majd menni a folyosóra. Egy kicsit elegem van. Most megígérte, hogy nem eteti tovább a galambokat, idejár vagy 10 darab, ráadásul már pofáról felismerem mindet.
2013. márc. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt már nem is említem, hogy hárman élnek 28 négyzetméteren az állatokkal és mindhárman dohányoznak, főleg este szeretnek kiállni nyáron a folyosóra bagózni és emiatt sem tudom kinyitni az ablakot mert dől be a füst a gyerekre.... (előző voltam)(megjegyzem engem annyira nem zavar a cigifüst, csak az zavar ha nekem a saját lakásomban kell szagolni)
2013. márc. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%

Basszus engem is annyira fel tudnak b*szni az ilyen emberek...

Aki magához vesz egy állatot felelősséggel tartozik érte, és a körülményeihez mérten a lehető legjobbat kell neki biztosítani.

2013. márc. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%
Azért, mert az elején mindenki máshogyan áll hozzá. Ugyanúgy, mint a gyerekneveléshez/vállaláshoz. Azt hiszik, hogy majd jó gazda válik belőlük, megvan hozzá a kellő lelkesedésük, viszont csak később döbbennek rá, hogy nekik ez nem megy.
2013. márc. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!