Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Noé nyuszistop: szerintetek...

Princessluna33 kérdése:

Noé nyuszistop: szerintetek jól teszik?

Figyelt kérdés

A Noé állatpark idén nyuszistopot hirdetett

de szerintem ezzel csak a nyulakat taszítják a halálba

mert a szülőt úgysem érdekli hogy visszaveszik-e őt vagy sem

úgyis megveszi a nyuszit ami jobb esetben (igen ritkán)egy farmar kerül ahol élhet boldogan. rosszabb esetben( sajnos szinte mindig) levesbe/az utcára kerül a kis állatka ahol elüti egy busz vagy gépkocsi!



#nyúl #stop #Noé állatpark
2013. ápr. 11. 11:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Olyan szempontból igen, hogyha idén képtelenek megszabadulni a szülők a nyusziktól, akkor jövőre kevésbé lelkesen veszik őket. Azért kap minden gyerek nyuszit, mert utána minden sarkon csak úgy le lehet adni a felelősség érzése nélkül, hiszen ott majd jó helye lesz, vigyáznak rá.

A levesről meg annyit, hogy nem csak húsvétkor főznek nyulat. Én sem ennék belőle, de el kell fogadni, hogy egyes receptek nyúlhúst kívánnak.

2013. ápr. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én teljesen megértem, hogy nem tudnak százával befogadni nyulakat. Nincs olyan sok pénze a Noénak sem és ennyi nyulat ivartalaníttatni, etetni, ellátni rengeteg pénz és munka. Ahogy az előző válaszoló is írta, esetleg az is pozitívum, hogy a sok felelőtlen szülő így talán legközelebb nem vesz a kisgyereknek nyuszit.
2013. ápr. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az idei nyuszik rosszul járnak vele, talán a jövő éviek is. De hosszútávon abszolút jó döntés. Az állatkert is így döntött már pár éve, hogy nem veszi át a húsvéti nyulakat.

Bár azt kétlem, hogy belátható időn belül, észbe kapnak a drága szülők az állattartással kapcsolatban.

2013. ápr. 12. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!