Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kis denevérrel mit csináljunk?

Kis denevérrel mit csináljunk?

Figyelt kérdés
Befogadtunk egy kis denevért, mert az utcán volt szegény, ma eső után hoztuk be megázott, hajszárítóval megszárítottam, persze nem közelről, nehogy hangos legyen neki, viszont nem nagyon mozog nem eszik, és nem is iszik! Lehet, hogy halálra van ítélve?:( Most itt van bent a lakásban a melegben! Raktunk be neki picire vágott parizert, meg kupakban vizet, hátha iszik belőle, de nem hiszem, nem tudom hogy lehetne rábírni, hogy egyen-igyon. Nem értem hozzá, két zsepivel pakolgattam, nem lehet bajom tőle ugye? Előre is köszi a válaszokat!

#etetés #denevér #kis denevér
2013. ápr. 12. 20:26
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
igen, meghalt:( volt lyuk a dobozon sok, nem az volt a baj:( már több napja kinn lehetett szerintem:(
2013. ápr. 12. 21:07
 12/13 anonim ***** válasza:
hát igen. a denevérek téli álmot alszanak, de lassan már ők is felébrednek. csak ugye a téli álom alatt felélik az energia készletüket. viszont olyan hüvös és csapadékos az idő-főeg este- hogy még nincsen annyi rovar ami eltudná látni őket... ez a baj a fecskékkel is most
2013. ápr. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
értem:( hát nagyon sajnálom szegényt:((
2013. ápr. 13. 02:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!