Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mennyi ideig tart 2 macskának...

Mennyi ideig tart 2 macskának és agy kutyának meg csináltatni az útlevelét?

Figyelt kérdés
Ill.Mit kell tenni ebben az esetben: Angliába költözünk ki és vinni szeretnénk az állatainak ez mivel jár?? ha estleg tudja valki lécci írja meg pontosan
2009. szept. 24. 15:44
 1/5 anonim válasza:
3%
Ha repulovel mentek,ne is szamitsarra,h felengedik az allatokat.Utlevel?Ilyenrol meg nem hallottam
2009. szept. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Első, te hülye vagy? Felengedik őket, de a raktérben utaznak ketrecben. Nem lesz kellemes de Angliáig kibírják.
2009. szept. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Fórumról kimásolva, Angliai karanténról volt beszélgetés:


"azért veszik ennyire nagyon komolyan [a karantént], mert döntően a szigetországban a gazdaság az állattenyésztésen alapszik.

A marhákat, birkákat szabad tartásban tartják szinte mindenhol a legelőkön. -kivéve a nagy gazdaságok-

Ezért nagyon lényeges, hogy a majdani "élelmiszer" fertőzöttmentes legyen, hiszen a fertőzött hús az emberre életveszélyt jelent.


Magyarországon leginkább istállókban folyik az állattartás és állattenyésztés.... itt [Angliában]meg nagyon nagy többségében legelőkön, ahol bizony "rókaveszély" van....

Na meg nem beszélve arról a tényről, hogy itt nem látsz láncra kötött kutyát - szerencsére!!!!- . Vagy kennelekben laknak, vagy teljesen szabadon élnek az udvaron és a birtokon, ugyanis nagyon elterjedt a nyakörvbe épített jelvevő, aminek a jeladó része a kerítésekbe, kapukban van elhelyezve.

Így hamar megszokja a kutyus, hogy kapun kívülre nem mehet... És hát meglepően lehet látni, hogy tényleg nem kóborolnak az utcán, pedig ugye a sövény "kerítéseken" kívül igaziakat itt erre nemigen lehet látni...

"

2009. szept. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

16:06 vagyok.

Szóval 2 hét karantén kell az állatoknak Angliába, csak úgy engedik be.

Útlevéllel kapcs sajnos nem tudok mit mondani, de gondoltam amit tudok, megosztom veled.

2009. szept. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Winner of Royal Hill ***** válasza:

Hát ez elég bonyolult lesz.

Angliába csak Titer vizsgálat után mehetnek, de úgy tudom még így is karanténba kell őket helyezni.

Az útlevél kiálltása kb. 2perc, ha a kutya/macska egyedileg azonosítható(chipes).Ha elég kistestűek utazhatnak az utastérben, kézipoggyászként, szállítódobozban. Különben a raktérben kell utazniuk.

2009. szept. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!