Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ez miért van velem? Tudom...

Ez miért van velem? Tudom volt már pár ilyen kérdés de.

Figyelt kérdés

Én 1 egész éve nem sírtam egészen mostanáig.. olvastam azt az állatkínzást, amiben kiszúrták a szemét megkínozták és elve elástak egy kutyát. Az egyik ilyen kérdéshez válaszként linkelt vki egy videót,


( http://www.youtube.com/watch?v=vWTcHTRDVtk )


És elsírtam magamat.. ép ésszel nem tudom felfogni, h ezeknek az embereknek mi jár a fejükben.

Nekem sajnos nincs kutyám mert még egész fiatalon valaki kicsalogatta, jó messzire, én csak 1 hét után találtam rá,ugyanis a plakátaimat estére letépkedték, és senki se segített nekem a keresésben. Mikor megláttam összevagdosva, széttört csontokkal alig élt a kutyus.. még aznap el kellett altatni :(


Kérdem én hogy lehet ilyet tenni???? Szüleim is "marha" kedvesek" idézem: " Ez csak egy kutya, miért vagy ennyire kiakadva?"


Innentől kezdve máshogy nézek rájuk...

14/L


2009. szept. 24. 20:16
1 2
 1/13 anonim válasza:
24%
biztos ugy marad szép sima a szőre ha élve nyuzzák vagy nemtom xd am meg sztem nemkutya hanem vmi mosomedve vagy nemtom. hát... nekik ebből van pénzük. am nállunk meg van a disznóölés pl az is egy más nemzetiségű embernek objektive gusztustalan lenne vagy embertelen :D de ugye milyen finom a hurka példának okáért :D és akkor gondolj vissza hogyis készül az xD vagy néhány szalámi amiben lóhús van? :D am meg télleg nemkell ilyenért sirni, vannak a világon ennél szörnyűbb dolgok is :)
2009. szept. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
nyugi semmi bajod nincs nem vagy dreppessziós sem csak érzékenyebb vagy és értékeled a természetet nyugi most hogy ezt elolvastam ezt a levelet énnekem is könnybe lábadt a szemem
2009. szept. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

Most én is nagyon sírok. Belenéztem a videóba. Nem tudtam végig nézni.

Elképzelni sem tudom, hogy milyen érzése, lelke van egy ilyen féregnek! Hogy lehet ilyet csinálni?????????

Borzalmas!

2009. szept. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
nyugodj meg! veled semmi baj nincs! pont te vagy az emberiségnek az érték! több ilyen ember kéne mint te! akkor kevesebb ilyen szörnyűség történne:(
2009. szept. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
szija!nem csak veled van ez igy.énis nagyon ki tudok borulni ettől.annyi szivtelen ember van.megnéztem a videót és még mindig sirok.szegény állatokat hidegvérrel megkínozzák és hagyják őket szenvedni.:(velük kéne ugyanezt megcsinálni.milyen k*cs*g világ ez.és ebben kell nekünk élni.nekem van kutyám,nagyon szeretem.anyukám is nagyon imádja az állatokat,kutyámat is agyon szeretgeti. :)
2009. szept. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%

nem engedték hogy elküldjem a véleményemet. Idézem:"Az általad elküldeni kívánt szavak/mondatok fennakadtak automata trágárságszűrőnkön! Moderátoraink meg fogják vizsgálni korábbi és ezutáni hozzászólásaidat, indokolt esetben a hozzáférésed letiltják. Kérlek vedd figyelembe a szabályainkat és azoknak megfelelően használd az oldalt!"


Szóval röviden: nincs veled semmi baj, én is elsírtam magam. Mi normális emberek vagyunk.

(Azok az állatkínzók, nem emberek.)

18/L

2009. szept. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
Ez borzalmas volt. :S Úgy éreztem magam mint akire jeget öntöttek és lelassult :S :,( Vigég az járt a fejemben, hogy meg lehetne-e menteni, de tudom, hogy nem... Nem tudom hogy lehet ilyet tenni... Egyszerűen nem bírom felfogni... :S Belegondaltam, hogy mi lenne ha az én kutyáimmal történne ilyen...
2009. szept. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%
Még előző. Hogy lehet ilyet a youtube-ra? És ki veszi fel? Ő is élvezte, mint ahogy a többi nevetett ott, vagy csak sunyiba vette és nem tett semmit? :(
2009. szept. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%
hát figyelj most hogy megnéztem ezt a vidit én is elbőgtem magam
2009. szept. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%

Ő én nem néztem meg a videót, sejtem, hogy milyen lehet. Láttam már én is ilyet és nem bírtam végignézni, sírtam nagyon...nem tudom, hogy csinálhat valaki ilyet...nagy f*sz az ilyen ember, és olyan érdekes, hogy ők soha nem írnak ide...pedig azért kiváncsi lennék milyen gondolkodása van egy ilyen embernek...

Amugy én is kiirtam egy hasonló kérdést már valamikor.


Az ilyen állatkínzó bunkóknak üzenem, hogy rohadjanak meg és azt kívánom, hogy velük is ugyanezt tegye valaki!!! Gyűlölöm őket és ha meglátok egyszer egy ilyet a saját kezemmel csinálom végig azt amit ő tett!!!


Bocsánat a kiakadásért.

2009. szept. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!