Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért kell ezt tenni? Miért...

Bibi05 kérdése:

Miért kell ezt tenni? Miért nincs szivük?

Figyelt kérdés

Annyit kívánok annak, vagy azoknak akik ezt tették, hogy szenvedjenek ők is így. Ez a kutyus nem érdemelt ilyen halált, ellenben azzal aki vagy akik ezt tették. Remélem szenvedtek, ott ahol vagytok!



[link]


2009. szept. 25. 13:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
26%
Ezt a témát már lerágtuk és akkor sem jutottunk tovább a megcsonkolnám/ugyanazt tenném vele/elégetném/feldarabolnám kliséknél és fröcsögéseknél. Ha pedig ennyire telik, akkor értelmetlen a téma.
2009. szept. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%

Jobb lett volna, ha nem látom =( Összeszorul a szívem valahányszor egy ilyen esetet látok =( Az ilyen... férgek lelketlen =( Bas*zus. :( Legszívesebben egy vascsővel verném ki belőlük a szuszt akik ilyet képesek tenni =( Addig ütném őket amíg........

Áááá >< Szegény kutyus =( SZemét rOhad*k wáááááááááááááááááááááááááááááááááááá >< Nagyon kiborulok az ilyenektől...


22/F

2009. szept. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Az első hozzászólót ne értem, miért áll ilyen negatívan ehhez. attól, hogy lerágtátok a témát, attól még a kutyus meghalt. És a cikk nem régi.


Második válaszoló: igen, nekem is összeszorul a szívem, pedig cica párti vagyok, de szeretem a kutyusokat is. Nem értem, hogy képes valaki ilyenre. Nincs minden rendben annál aki ilyenre képes. Köszönöm a második válaszoló hozzászólását.

2009. szept. 25. 13:22
 4/14 anonim ***** válasza:
50%
Azért állok így hozzá, mert ez a bosszúálló fröcsögés teljesen értelmetlen. Már a többi ilyen témánál is előkerült az, hogy akik ennyire fröcsögnek a megkínzott állat miatt, azok be is fogadnának egy eféleképpen nyomorékká tett, de életben maradt állatot? Mert addig könnyű a dolog hogy egy fórumon szapuljuk a tettest, de ha tenni kell, akkor általában ott meg is áll a tudomány...
2009. szept. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
Szörnyű világban élünk, szürnyű emberekkel :S :((
2009. szept. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Hát... remélem megkapják érte méltó büntetésüket, és itt most nem az igazságszolgáltatásunkra gondolok.... Szemet szemért!
2009. szept. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%

Ami azt illeti, az én kutyámat "csak" éheztették, nem kapott vizet nyáron, télen a szabad ég alatt aludt...és nem hagytuk annyiban, beszéltünk a tulajjal, és elhoztuk a kutyát.

Igen, lényegében nincs értelme többször "lerágni" a témát, de amíg beszélnek róla az emberek,és helytelennek nyilvánitják az ilyen jellegű dolgokat, addig van remény, hogy a következő generáció talán nem tesz ilyet.


Ha meg nem tetszik egy kérdés, nem kell rá válaszolni.

2009. szept. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
63%
Nézzétek az Animal Planet állatrendőrség műsorát. Nálunk is úgy kellene működnie. A tegnapi egyik adásban azt mondták, aki állattal ilyen kegyetlenséget tud csinálni, abban ott a hajlam, hogy emberrel is megtenné, tehát veszélyes.
2009. szept. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Egyetértek mindenkivel. Köszönöm a válaszokat.


Elkeserítő ez az egész. Az a baj, hogy már ez a generáció is ebben nőtt fel, a következő meg még úgy. Nagyon nagy változás kéne ehhez, sajnos ez nem 10 év lesz. Az biztos.

2009. szept. 25. 14:37
 10/14 anonim ***** válasza:
63%

Az a baj, hogy állatrendőrség nálunk sosem lesz. Az USA-ban az állam működteti, ezen kívül még adományokból van bevétele. Magyarországon sosem pénzelne egy ilyen szervezetet az állam, inkább a saját zsebeiket tömik a politikusaink...

A videót meg inkább nem is nézem meg, láttam már elég megkínzott állatot, nem kell még több depresszió :'(

2009. szept. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!