Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állathatározót érdemes...

Milyen állathatározót érdemes venni? Mit ajánlotok? Melyik a jó, legjobb?

Figyelt kérdés
Valami közép árkategóriást gondoltam. Akár több kötetest is. Melyiket lenne érdemes beszerezni. Lényegében Magyarország állatvilága lenne a lényeges. Madárvilág főként. Annak külön örülök hogyha növényhatározót is tud valaki ajánlani, főleg ha térségekre vannak bontva. Mindenképpen képes állat és növényhatározót szeretnék venni.
2013. máj. 16. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:

növényhatározóm ilyen van, egész jó: [link]


madárhatározónak ilyet szeretnék: [link]


de ez is jó: [link] van vízi madaras is.

2013. máj. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
új link a növényismerethez: [link]
2013. máj. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És ezek már fényképesek, nem rajzosak, mint régen!
2013. máj. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekünk is ilyen növényhatározónk van. Hát, szerintem nem a legjobb. Azt mondják az állathatározója az viszont nem igazán jó. Köszönöm. A madárhatározó nagyon tetszene csak drága, de majd hátha kitudom gazdálkodni :)
2013. máj. 17. 17:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem megfelel a n9vényhatározó, viszont a madaras tényleg drága..azért is írtam, hogy olyat szeretnék én is...(csak nem tudom megvenni :( )
2013. máj. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!