Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ti megmossátok a kezeteket az...

Ti megmossátok a kezeteket az állatotok után? (Lakásban tartott állat)

Figyelt kérdés
Nekem nyuszim van, de érdekel kutya-, macska-, hörcsög-, tengerimalac stb tartók véleménye is.

2013. máj. 19. 15:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
4 macskám van, és többnyire megmosom. Van mikor elfelejtem, de kaja, főzés, wczés előtt mindig megmosom
2013. máj. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Persze, ha csak pl. a fülét simítom is gyorsan végig, utána megyek kezet mosni, nagyobb simogatás után meg többször is kezet mosok/mosunk (labradorunk van amúgy). Macerás, mert egész nap dögönyözzük, nem győzöm kenni a kezem, így is száraz folyton :)
2013. máj. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
kutyám van. mindig megmosom a kezem simi után
2013. máj. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem nyuszim van, nem szoktam utána kezet mosni, csak ha pl. utána eszem, vagy wc-re megyek, vagy valami kaját csinálok:)
2013. máj. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mindíg kezet mosok.Van egy kutyánk lakásban és tengerimalacok.Szerintem fontos a higiénia.
2013. máj. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
A benti cicámat ha végigsimítom, akkor nem mosok rögtön utána kezet, csak ha pl enni megyek. Mert a cicámat fürdetni szoktam, és soha nem engedem ki az udvarra... De ha a kinti kutyámat megsimogatom, utána rögtön kezet mosok, ha eszek, ha nem...
2013. máj. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem hörcsögeim vannak. Többnyire nem szoktam kezet mosni utánuk.
2013. máj. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nekem is nyuszim van, rögtön csak akokr mosok kezet ha pl az elhullott bogyót szedem utána akkor evidens, de amikor csak simizem akkor csak mielött kajálok vagy olyet csinálok amihez illik a tiszta kéz :)
2013. máj. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én csak akkor, ha takarítom. Én úgy szoktam csinálni, hogy megcsinálom a saját kajám a konyhába, adok a nyuszinak enni, akkor meg is simogatom, és utána egyből eszek én is.
2013. máj. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
cicánk van, mindig megmosom, főleg mivel allergiás vagyok, és rögtön kijön rajtam... igy nem is nagyon dögönyözöm, csak simogatom.
2013. máj. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!