Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a baja a törpehörcsög...

Mi lehet a baja a törpehörcsögömnek?

Figyelt kérdés
Ma reggel benéztem a hörcsög ketrecbe, és a hörcsögöm megse mozdul, ki se tudja nyitni a szemét, és néha néha hozzá nyúl az arcához, mintha tüsszenteni akarna.. nagyon lassan veszi a levegőt is. Lényegében olyan mint ha egy mozgó hulla lenne :(:(

2013. máj. 16. 18:31
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag haldoklik. Vizsgálat nélkül nehéz megmondani, mi lehet pontosan a baja. Azonnal el kell vinni állatorvoshoz, mert el fog pusztulni, lehet már holnapra.
2013. máj. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Lehet valami eltömte a légutait, legalábbis a levegő útját..de mint mondtam, ezt így látatlanban nagyon nehéz megállapítani.
2013. máj. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
értem.. :( egyébként úgy kell elképzelni mintha téli álmot aludna egy állat, csak nem lehet belőle felébreszteni
2013. máj. 16. 18:50
 4/29 A kérdező kommentje:
sajnos meghalt, volt rajta egy seb valószínűleg a testvére harapta meg :(
2013. máj. 16. 23:21
 5/29 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem ártana hörcsögtartóként utánaolvasni, hogy a hörcsögök MAGÁNYOS állatok, tehát TILOS együtt tartani őket. Szegény hörcsög a te figyelmetlenséged miatt halt meg, mert felelőtlen vagy...
2013. máj. 18. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Most elfoglak szomorítani, de nem TILOS együtt tartani őket, csak annyit írnak le róla hogy REMETE életet élnek. Tehát egyébként is szaporodnak, meg az állatkereskedésben is jól megvannak egymás között. Nálam is ez volt. Egyébként csak akkor ölik egymást a hörcsögeim, ha az egyik nem egészséges, amiről én már nem tehetek, mert mindennap etetem és foglalkozok velük. Az hogy te itt okoskodsz, és egyetlen hörcsögöd nem volt még, arról nem tehetek, de máskor ne oszd meg velem ezeket a téveszméből szült hazugságokat.
2013. máj. 18. 12:53
 7/29 anonim ***** válasza:
Már bocsi, kicsinyke kérdező, de lassan 7 éve vannak hörcsögeim, és régebben tenyésztettem is őket. az a szomorú, hogy nem vagy tisztában azzal a ténnyel, hogy kisállat kereskedésben azért vannak együtt, mert nem tudják mindet külön helyre rakni. Meg ott nem foglalkoznak vele, hogy melyik melyiket öli, meg hogy hogy lesz beltenyészet, csak vegye meg valaki. És 99,9%-ban nem tűrik meg egymást.
2013. máj. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Bocsesz, hogy megint keresztbe feszítem a szöveged, de nem érdekel hány éve van hörcsögöd. Jelenleg 2-3éve vannak összerakva, és semmi bajuk egymással. Nem cuppognak vagy ha máshogy kéne mondani, akkor nem bántják egymást, jól megférnek egymás mellett. Persze amikor a nőstény ellik, akkor a többieket különválasztom én is, amíg a kicsik ki nem nyitják a szemüket. És ilyenkor visszarakom, és megy tovább minden rendesen. Nem érdekel hogy te mivel vagy tisztában, hogy 99,9%-ra nem férnek meg egymás mellett, nálam megférnek, ez van
2013. máj. 18. 15:38
 9/29 A kérdező kommentje:
"kicsinyke válaszoló"
2013. máj. 18. 15:39
 10/29 anonim ***** válasza:
Vágom, hogy megférnek, ez a 0,1%-os kategória. De azt ugye tudod, hogy a folytonos fialás megrövidíti a nőstény életét? Te szaporító...
2013. máj. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!