Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gusztustalan...

Szerintetek gusztustalan megpuszilni a házi állatkáinkat?

Figyelt kérdés

Azt szeretném tőletek kérdezni, hogy gusztustalannak tartjátok-e ha valaki puszit nyom a kedvenc háziállatkájára?

Nekem van egy benti macskám, rendszeresen fürdetem, sosem engedem ki, nem bolhás, jó illata van, tiszta... És néha szoktam puszit nyomni a feje tetejére, vagy a hasára... Valaki ezt gusztustalannak tartja, bár nem értem miért! Ti hogy vagytok ezzel?



2013. máj. 19. 15:53
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Szia! A cicát nem tartom annak,mert azok-pláne,ha benti macska- nagyon is tiszták. Az én drágám is olyan puha és selymes volt és annyira imádnivaló, hogy igenis,én is sokszor puszilgattam.
2013. máj. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Én is adok puszit a cicám fejére :)
2013. máj. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%

Én az aranyhörcsögeimet szoktam puszilgatni. A hasukat is meg még van hogy a szájukra is kapnak puszit, annyira cukik!!

Ők meg érzik hogy mennyire szeretem őket.

Nagyon jó az illatuk és tiszták mindig.

2013. máj. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
67%
szerintem egyáltalán nem!nekünk 2 macskánk és 3 kutyánk van én az összeset puszilgatom és semmi bajom és senki se tartja gusztustalannak!
2013. máj. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
én a nyuszikámat puszilgatom, én nem tartom undinak, de sztem aki annak tartja az lehet az oka hogy ők nyalogatják magukat, kuki punci popsi helyeken ami nem túl higénikus, de én a nyuszimat szívesebben puszilom meg mint a legtöbb embert az utcán :)
2013. máj. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Szerintem sem gusztustalan, az én cicám néha még a nózijára is kap puszit. :)

Nekem is volt hörcsögöm, tengerimalackám, azok is nagyon tiszták voltak, azokat is puszilgattam. :) Nem tudom megállni hogy ne pusziljam meg őket! :)

És igazad van, én is szívesebben puszilom meg a cicámat mint 1-2 embert... :D :)

2013. máj. 19. 20:23
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Ha tiszták, egyáltalán nem gond! A háziállatok erre vannak! ;)
2013. máj. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 mahonia válasza:
67%
az én volt pasim azzal szórakozott hogy bekapta a kutyám egész orrát-száját (német vizsla)pont befért a szájába.. :) amúgy én is állandóan puszilgatom, nem lehet megállni.. a nyálát, ne "nyeld le" úgy értem ha érzed h a szádba ment vmi azt inkább öblítsd ki..
2013. máj. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%
néha én is szoktam puszit adni a papagájaimnak. Olyan kis szeretnivalóak :)
2013. máj. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Hát azért annyira a szája közelében nem szoktam puszilgatni, az orrát pusziltam meg a cicámnak, az orra meg nedves volt... :D hehehe :D De megtöröltem a számat :D

2013. máj. 23. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!