Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kedves kis kutyuskám most...

Kedves kis kutyuskám most pusztult el. Nincsenek 10ezreim hamvasztásra meg hasonlókra, mégis jobban szeretem annál, hogy valami tuskó sintér elvigye és bedobja egy dögkútba. Mit tudok kezdeni így vele?

Figyelt kérdés
Komoly téma, kérem mindenki kerülje a tréfálkozást...

2013. máj. 29. 21:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Amúgy mivel ásod el? Mert gondolom panelban ásód sincs és nem elég, ha kézzel kaparsz egy 30 centis gödröt akkor se, ha kicsi a kutya. Én azért minimum másfél méter mélyre letenném.

De állatorvosnál is leadhatod, igaz valamennyibe kerül az is, de az se több tízezer forintba, ahova mi járunk ott pl. 3500 az hogy odamennek érte és kistestű kutyának a temetkezési díja 1000 forint.

2013. máj. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ja, látom írtad nincs ásó. Hát akkor tényleg állatorvos/illatos út, igaz, hogy nem lesz ravatalozás stb. de NEM dögkútba teszik, olyan már nincs. Igaz, hogy még mindig vannak, akik csak kivágják az erdő szélére a tetemeket, de dögkutak már nincsenek, 2006-ban fel kellett őket számolni, igaz, hogy a határidőre nem mindet számolták fel, de azóta már igen, mert veszélyeztette az talajvizeket, meg a városok ivóvízbázisát.
2013. máj. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Most hívtam az illatos úti menhelyet... Csak személyesen lehet elvinni, viszont nekem erre nincs lehetőségem...


A másik számon, amit tőlük kaptam, nincs ügyelet...

(Valaki hozzon már nekem egy ásót :(...)

2013. máj. 29. 21:47
 14/19 anonim ***** válasza:
Hogy-hogy nincs lehetőséged? Az előző oldalon még tömegközlekedni akartál.
2013. máj. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
mert autóval lehet megközelíteni, leginkább ezért
2013. máj. 29. 22:25
 16/19 A kérdező kommentje:
ezt ők mondták nekem, miután telefonáltam
2013. máj. 29. 22:25
 17/19 anonim ***** válasza:
Amúgy, ha nem az illatosra viszed személyesen, akkor reggel fel kell hívnod az önkormányzatot és azok megmondják mennyiért szállítják el. 2013 van az ég szerelmére, ez nem egy megoldhatatlan dolog!
2013. máj. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Pesten laksz és elhiszed, hogy valahova csak autóval lehet odamenni?


Voltam már az illatoson és nem autóval mentem. Gondlom autó nélkül nem újdonság, hogy nem a kapu előtt szállsz le, de meg lehet közelíteni. Használd a BKV útvonal tervezőjét!

2013. máj. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Rendben, végül elvittük az illatos útra.


Köszönöm a segítségeket!

2013. máj. 29. 23:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!