Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A csigák hogyan szexelnek?...

A csigák hogyan szexelnek? Lassan? Vagy olyankor felgyorsulnak?

Figyelt kérdés
2009. okt. 8. 05:50
 1/9 anonim válasza:
80%
elég érdekesen valamit kinyujt a nyakán olyasmi mint a szarv és a másikal öszefonodnak és mozgasák.ennyi
2009. okt. 8. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
Csak annyi, hogy ők nem rohangálnak "z72órásatnigyerek" méregért, mert ők nem kefélnek mindenféle jött-mentel felelőtlenül.
2009. okt. 8. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor önmegtermékenyítenek akkor lehet, hogy nem is kell mozogniuk. Ki van ez találva, fő a lassúság!
2009. okt. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

szia!


A csigák nem 'öntermékenyek', hanem hím és nőstény nemiségük is van.Avagy ha úgy van kedvük udvaroltatnak, ha úgy van kedvük udvarolnak.

2009. okt. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én szívesen lennék csiga egy kis ideig:)
2009. okt. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"Lassú risza-risza tánc, kicsi csiga-biga nász! Forró ölelésük lassított fergeteg, s nemük egyveleg, ki hamarább talál, lészen A Hím, s a másik nem lehet más, csak a rímtelen női nem... Így van ez megírva, nem is lett javítva, Mert a csigának az a jó, ha minden lassan szól."

Amúgy gyönyörű a nászuk, egyszer kilestem! :)))

2009. okt. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A csigák hermafroditák, és nem sexelnek. (Minden csiga kétnemu, és megtermékenyíti onmagát, aztán lerakja a tojásait, ha ezeket a kis golyocskákat annak lehet nevezni)
2009. okt. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vannak illyen mész izéik és azt egymásba döfik és ott bejuttatják a spermákatt..
2010. febr. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én láttam őket szerelmeskedni,az agyuk volt a nemi szervük.Két agy összecsavarodott,nagyon durva volt!
2010. ápr. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!