Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ha elviszek egy kutyát menhely...

Ha elviszek egy kutyát menhelyre, akkor lehetséges, hogy azt fogják mondani, hogy nem hagyhatom ott?

Figyelt kérdés
Például ha nagyon sok kutyus van ott, és helyhiányra hivatkoznak. Viszont ha sehova máshova nemtudom elvinni, mert nincs a környéken másik menhely vagy azok is tele vannak, akkor mi a teendő. Én sajnos nemtudom elszállásolni, és az ismerőseim/rokonaim közül sincs senki, aki örökbefogadná. Viszont semmiképpen sem akarom és nem is fogom kitenni az utcára!
2013. jún. 12. 12:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezért hívd fel előtte őket, hogy van-e hely.
2013. jún. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És ha mindenhol ugyan azt fogják mondani, hogy beteltek? Félek ettől, mert tisztában vagyok azzal, hogy sajnos egyre több kutyát visznek menhelyre, vagy csak dobnak ki az utcára...
2013. jún. 12. 12:08
 3/9 anonim ***** válasza:
Sintértelep. Ha nincs hely, és inkább nincs, mint van, akkor majd elaltatnak egyet, hogy legyen. Ez a valóság.
2013. jún. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Jól látod, készülj fel rá, hogy a legtöbb menhely dugig van:(

Milyen kutyus, és miért akarod tovább adni?

2013. jún. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Boyka01 ***** válasza:
adj fel egy hírdetést hogy ingyen elvihető kb 100 an fognak jelentkezni h elvigyék
2013. jún. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Boyka... Ne legyél naiv. Az égből is kutyakölykök potyognak, most van a szezon. Ha nem valami divatos fajta, akkor senkinek sem kell még a kölyök se nagyon, nemhogy egy felnőtt.
2013. jún. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Boyka01 ***** válasza:
Én ezt tapasztalatból írtam mondjuk nekem fajtiszta kutya volt amit nem tudtam tovább tartani sajnos összeférhetetlenség miatt. feladtam a hírdetést rengetegen hívtak. Habár keverék kutyával biztos, hogy jóval kevesebb az esély hogy kell-e valakinek.
2013. jún. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Előbb hívd fel a menhelyet,hogy tudnak e helyet adni a kutyusnak...manapság minden menhely dugig van,és ha jön egy,akkor altatással megy egy ,sajnos...

Adj fel hirdetéseket,hátha sikerül gazdát találnod a kutyának!

2013. jún. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A menhelyek csak az utcán befogott kóborkutyát fogadják be. Sajnos, volt alkalmam ezzel szembesülni, amikor a házamat hátrahagyva külföldre jöttem dolgozni.
2013. jún. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!