Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ma megjött a Hoodia P57...

Sziráczki Kata kérdése:

Ma megjött a Hoodia P57 kapszulám. Tudna vki róla vmit mondani? Mik a tapasztalatok? Szeretnék fogyni kb 15 kg-t. Ezzel lehetséges? Mikor és hogyan érdemes bevenni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 26. 14:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én is rendeltem a neten,de 3 szemet vettem be,mert a melkasomnál ugy éreztem,hogy nem kapok levegőt.szoritott nagyon,pedig eredeti volt.Nem tudtam folytatni,ja és olyan éhes voltam tőle,hogy egész nap ettem.Barátnőm viszont,fogyott tőle,bár szerintem nem ettől,mert alig evett,szerintem beképzelte,hogy ez segített,de az tuti,hogy leadott 10 kg.
2013. máj. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem 1 hónapon belül rájössz magadtól is mennyire értelmetlen vásárlás volt. Most miért vegyük el a kedvedet előre?
2013. máj. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Rendben. KÖszönöm szépen a válaszotokat. Remélem beválik.. egyszer próbáltam egy másik bogyót szedni... attól 18 kg ment le. De mivel szültem.. egy kicsit felszedtem magamra :)
2013. máj. 27. 08:37
 4/18 anonim ***** válasza:

Az étvágycsökkentők úgymond működnek, csak elég káros azért fogyni mert keveset eszel.


Mivel olyan kajákat eszel amikkel hízol, így eleve tényként kezelhetjük, hogy tápanyagszegényen eszel. Ha tápanyagszegényen eszel, és még keveset is.. Akkor hogyan is fog a tested küzdeni mondjuk a rák ellen? Mégis miből, mivel?


Na ilyen apróságok miatt nem éri meg koplalni. Ehetnél úgy is, hogy áldott állapotban se hízz meg, utána sem s éhezés nélkül tudj fogyni.


Ugye a húsevés nem ördögtől való, hanem egészen természetes és hasznos szokás. A cukorevés már kevésbé :)

2013. máj. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
Szia! Én egy éve ettől folytam le 25 kg-ot! Most viszont megint van rajtam 10 (én is a szülés utáni kilókkal küzdöttem). Egy eladó azt mondta, hogy módosíották és már nem lehet majd sehol se ugyan azt kapni mint egy éve. Amiket eddig rendeltem mind hatástalanok voltak és még többet is ettem mellettük. Nem tudom, hogy hatásos-e neked. De esetleg, ha sikerült olyat venned ami hat akkor elküldenéd nekem privátban hogy hol vehetnék belőle? Nagyon hálás lennék. A hatását már első nap érezni fogod, ha ugyan olyan erős mint amit egy éve én használtam. Már másnap pedig egy furcsa ízt fogsz érezni a torkodban de a lényeg, hogy elfelejtesz enni. Kérlek szépen mindenképpen írd le, hogy eredeti-e. én most a green cofee tabletta kipróbálásán gondolkozok még, mert nagyon szükségem lenne most a fogyásra megint, de eléggé elszomorító kommenteket is olvastam így most nem tudom. Ha lenne egy olyan hoodia p57 ami tavaly abban jobban bíznék. Köszönöm!
2013. máj. 29. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Értem... Hu most abba hagytam mert eszméletlen fejfájásom volt :S Meg kedvtelen voltam..Neked milyen mellékhatás volt?
2013. máj. 30. 09:24
 7/18 anonim ***** válasza:
8%
nagyon utálhatjátok a húst, baconos csirkemájat, a salátát. eltaláltam?
2013. máj. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Agi81 válasza:

Mért kell leszólni azt aki fogyni szeretne és ehhez szed akármit is??Gondolom te annyira tökéletes vagy!Akkor mért is érdekelnek a fogyással kapcsolatos kérdések??

Kérdezőnek!

Én is szedem és és eddig 5kg-t fogytam vele.Reggel kell bevenni 1 vagy 2 bogyit(én csak napi 1-t szedek,szerintem neked is elég kezdésnek,aztán ha nem veszel észre semmit 1-2 hét után lehet 2) és legalább 2l vizet meg kell inni a nap folyamán.Mondjuk én 5l-t is megiszok.

2013. máj. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
89%

"Mért kell leszólni azt aki fogyni szeretne és ehhez szed akármit is??"


Mert nem szed semmit a fogyáshoz. A fogyás nem bogyók függvénye. Azt hiszed hogy igen. Holott semmi összefüggés nincs. Az a harry potter című álomvilág, ahol bogyótól akarsz fogyni.


"Gondolom te annyira tökéletes vagy!Akkor mért is érdekelnek a fogyással kapcsolatos kérdések?? "


Tökéletes.. talán az azért nem. Megmutassam 8-10% testzsír mellett mennyire kockás egy has?

Szóval ezután is bogyókat keresnél? Nem a nemevéstől fogy le az ember.. hanem az egészségtől. Ezen a koplalás, étvágycsökkentők pedig nem segítenek.

2013. máj. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Agi81 válasza:

Körülöttem 15-n szedték,senki sem koplalt!Én sem koplalok,még ha azt is hiszed,nem is tudnék hiszen van 3 gyerekem,férjem nekik főzni kell és ha már főzök eszek is!!!

Viszont,azzal,hogy ezt szedem,kevesebbet eszek.Na előtte sem zabáltam reggeltől estig,de most pl. nem szedek az ebédből kétszer,és vacsira elég egy joghurt vagy kefir!

Ja,és igazából kövérnek sem tartom magam,68kg vagyok és 167cm,de 62-63 szoktam lenni és most azt próbálom elérni,és ha ehhez nekem szükségem van akármilyen (még ha szerinted hatástalan is) bogyóra,hát beszedem!Azt mondjuk még mindig nem értem,hogy ha szerinted nem használ,miért is foglalkozol vele?Aki akarja szedje!!Nem élek álomvilágban mint Harry Potter.Meg sem néztem egy részt sem,mert nem érdekel,nem is kommentelgetem,viszont nem fogom megszólni azokat,akik szeretik és nézik!Na de nem vagyunk egyformák!

2013. máj. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!