Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Sos! Mi ez a szemén? Normálisa...

Sos! Mi ez a szemén? Normálisak az állatorvosok?

Figyelt kérdés
A kretén állatorvos a macskának féreghajtó helyett nyugtatót/altatót adott be és a macska szemén valami hártya lett és egyre jobban fedi be a szemét ez normális?
2013. jún. 18. 19:38
 1/6 anonim válasza:
Egyszer én is tapasztaltam ezt a jelenséget a cicámnál, de neki csak egy pillanatra lett tisztára hártyás a szeme. Én a Te helyedben elvinném egy másik, komolyabb állatorvoshoz, és valami ellenszert iratnék az orvossal. A pontos problémáról fogalmam sincs. :(
2013. jún. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sok altatótól lesz hártya a szemén, hogy amíg alszik, ne száradjon ki a szeme. Attól nem lesz semmi baja. De ha nem múlik el neki egy nap alatt, akkor vidd orvoshoz.
2013. jún. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
azt mondta az orvos,hogy egy napig kába lesz és ne engedjük sehova hát gratulálok! annyi pénzt kapnak már bocsánat igazán elvégezhetnék a munkájuk rendesen!
2013. jún. 18. 19:52
 4/6 anonim ***** válasza:

akkor nem csak nekem van rossz állatorvosom=(

nekem a kutyusom szeménél van egy kinövés(pont alatta),amikor jött oltani megkérdeztük hogy ha elvisszük hozzá akkor leszedi-e,arra meg közölte hogy mi is megtudjuk csinálni,csak kössük el úgy hogy elszáradjon és elment

2013. jún. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
gratula... áá nem is értem na mind1 inkább nem ócsárolok senkit de ez bosszantó mit akarnak még?? köszönöm a válaszokat
2013. jún. 18. 20:04
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem a nyuszikámat nem tudták kezelni az egyik rendelőbe, kb 2 hétig jártam hozzá a semmiért csak hogy egy rakat pénzt otthagyja utána egy állatorvos válaszol fórumban a doktornő pontos diagnózist adott nekem, mondom szép emezek látták is ő meg a semmiből kész tényeket mond kalapom emelem az ilyen jó dokik előtt, szerencsére szegeden ketten is vannak akik megbízhatóak és nagyon jól dolgoznak :/ sajnos az orvoslás itthon sok helyen elég tré, mivel csak a pénz miatt akar az lenni :(
2013. jún. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!