Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Az igaz, hogy mi emberek...

Zsuzsabazsa kérdése:

Az igaz, hogy mi emberek egész életünkben mikor alszunk, akkor sok pókot megeszünk?

Figyelt kérdés

Éjjel alvás közben bemászik a szánkba, főleg ha nyitott szájjal alszunk.

Ezt a tv-ben halottam.


2013. jún. 28. 13:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
46%
Ez egy nagy hülyeség. Sok helyen olvasni, hallani, tudományos tényként beállítva, de valójában egyáltalán nem igaz.
2013. jún. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
56%

Ezt én is hallottam. Sajnos igaz. Brrrr.


De amúg nem tudom miért pont a pókra térnek ki? Más bogarakat is szoktam látni a szobában, ha nyitva van az ablak, este kifejezetten jönnek a fényre. Azok nem másznak be véletlenül a szánkba?

2013. jún. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
57%
részben igaz
2013. jún. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
44%

Hát nem tudom, szerintem igaz.

Volt már sokszor, hogy felébredtem az éjszaka közepén, mert valami baszogatta a torkomat.

Szóval elképzelhetőnek tartom.

De főleg olyan helyen ehetnek meg sok pókot, ahol nics szúnyogháló stb.

2013. jún. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
Ez valami átlag lehet. Pl. Valaki Kenyában élete során több tucatot is "megeszik", míg más pl. Európában egyet se...
2013. jún. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%
Nem igaz. Sajnos hajlamosak az emberek elhinni minden hülyeséget, ha úgy írnak róla, mintha valami tudósok jöttek volna rá. Ez egy pont ilyen dolog. A pókoknak semmi indítatásuk rá, hogy emberek szájába mászkáljanak.
2013. jún. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%
Egyáltalán nem igaz, csak sok a birka ember, aki nem józan ésszel, logikusan gondolkodik, hanem ami a médiából árad rögtön elhiszi. A média meg szereti riogatni az embereket, meg áltudományos tényekkel sokkolni őket. :)
2013. jún. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
61%
Ha megtanulnánk józan paraszti ésszel gondolkodni, nem hinnénk el ennyi sületlenséget. A pók nem olyan hülye, hogy a szánkba mászkáljon. Csak sokan szeretik ilyesmivel ijesztgetni az embereket. Ez kb. olyan szintű baromság, mint az, hogy ha megeszed a dinnyemagot, akkor dinnye nő a hasadban. Ezt is millió helyen olvasni és sajnos rengetegen el is hiszik.
2013. jún. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Példul ha a pók végig mászik rajtam éjszaka akkor a nyitott számnál visszafordulna?

Szerintem biztos, hogy belemászna, én meg automatikusan lehet, hogy le is nyelném.

Az is lehet, hogy már lenyeltem egy pókot.

2013. jún. 28. 13:26
 10/15 anonim ***** válasza:
Nagy hülyeség, de az is nagy hülye, aki ezt elhiszi. A társadalomnak viszont bizonyos szempontból hasznos tagjai, mert elhisznek minden baromságot és úgy ugrálnak, ahogyan mások fütyülnek. Szerencsénkre mindig lesznek olyanok, akik képtelenek a saját agyukat használni és kedvünkre befolyásolhatjuk őket álhírekkel.
2013. jún. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!