Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerető nagymama elvesztése...

Szerető nagymama elvesztése egész életünkben fájni fog?

Figyelt kérdés
Lassan 10 éve meghalt, de még mindig sírok, ha rágondolok, annyira hiányzik.
2011. jan. 30. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Sajnos igen. :(
2011. jan. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Enyém is 1O éve halt meg. Emlékszek beültem a szobájába, és sírtam sírtam, és egyszercsak mint akit elvágtak. Mintha rámszólt volna, hogy mostmár elég legyen.

Igen hiányzik nagyon és még mai napig az utcán is képes vagyok bekönnyezni, de azért nem mindig sírok, ha rágondolok. Mosolygok is, amikor csak rágondolok, nem pedig az elvesztésére. Azért már könyebb, mint 1O éve volt, de mindig valamennyire fájni fog, és mindig hiányozni fog.

2011. jan. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem december elejen halt meg,de tudom,hogy nem fog elmulni soha. Nagyon jo ember volt es sokmindenre megtanitott. Annyira egy hullamhosszon voltunk,hat nekem se sikerult leirnom ezt a par sort siras nelkul :(

Es idovel nem azt erzem,hogy enyhul,hanem erosodik a hianya.

2011. jan. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

én minden nap gondolok rá, már 3 éve, hogy meghalt :(

iszonyat szar, hoyg amikor valami jó történik velem, akkor nem tudom vele megosztani az örömömet. nincs velem karácsonykor, vagy a szülinapomon.

nem tudom felhívni ha főzök valamit, hogy segítsen.


szóval mindig eszembe jut, hogy milyen jó lenne, ha még élne.

2011. jan. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem olyan, mintha az élete csak egy álom lett volna. Mármint amit velem töltött. Volt, hogy megjelent álmomban, de nem csak simán, ez ennél több volt, pedig nem hiszek a természetfeletti dolgokban.
2011. jan. 31. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az elmúlt 10 évben sok imádott kutyámat és macskámat vesztettem el. MÉG ŐÉRTÜK is rendszeresen sírva fakadok, nemhogy egy szerető családtagom halála miatt. :(

Naná, hogy egy szerető családtag elvesztése egész életre fáj :(

2011. jan. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az én nagy szüleimnek 13 unokájuk volt. 3-4 unokájukat szerették a többi távol lakott én meg a tesóm velük egy faluba de sosem szerettek pedig annyira vágytam rá. hogy szeressenek. Ha elmentem hozzájuk mindig undok volt velem, szidta a szüleimet stb. alig várta hogy hazamenjek. Most már öreg ágyban fekvő, nagyapám meghalt 3 éve nem, fognak hiányozni.

A lányom viszont jó kapcsolatban van a szüleimmel szereti őket nagyon-néha eszembe jut ha meghalnak milyen rossz lesz neki érezni a hiányukat. Biztosan fájni fog egy életen keresztül.

2011. jan. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Tinker Bell ***** válasza:
Pontosan egy éve, hogy elveszítettem. Kimondhatatlanul hiányzik. Nem tudtam még feldolgozni és valószínűleg nem is fogom tudni. Én azzal nyugtatom magam, hogy mivel külön városban laktunk, bár nem messze egymástól, nem találkoztunk csak hetente párszor, így biztosan ő is teszi a dolgát otthon és én is itthon... a baj csak az, hogy nem jön az a hétvége, hogy ismét kimehessek hozzá és meglátogassam, hogy beszélgessünk ....
2011. febr. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Igen, sajnos, ez olyan fájdalom, ami sosem múlik el, csak enyhül. Táplálkozz a szép emlékekből, az néha sokat segít. Ha fáj, sírj nyugodtan.
2011. febr. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!