Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Tanácsot szeretnék kérni,...

Tanácsot szeretnék kérni, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Kiszeretnék menni külföldre dolgozni, viszont! Van nekem egy szobacicám, mindenkitől fél egyedül engem tart gazdijának, párom azt mondta ha kimegyek a macska se maradhat bent, mert ő nem gondoskodik róla. Szerintetek mi legyen a cica sorsa? Tegyem ki az udvarra? Féltem nagyon, de muszáj mennem! Ez az egy ami elszomorít.
2013. jún. 29. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Mennyi időre mész? Akár vihetnéd magaddal is :D szerintem keress neki egy gondoskodó gazdit, a baráti körödben vgy állatorvosi rendelőbe rakj ki róla egy papírt.
2013. jún. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Dolgozni nem vihetem ki sajnos, másik gazdit nem hiszem, hogy találnék, mert akárki látta nyilatkozott, hogy ritka ronda macska, persze nekem gyönyörű cicus. Attól tartok csak nekem. És annyira féltem, hogy mi van ha rossz helyre kerül?
2013. jún. 29. 12:48
 3/3 anonim válasza:
szerintem vidd el egy olyan ideiglenes "vigyázóba" nem tudom kifejezni magam bocsi leadod a cicát a "vigyázóba"és mikor visszajöttél bemész a cicáért a "vigyázóba" és hazaviszed :)
2013. jún. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!